reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Izabela90 @StorAnia @Docia1975 sprawdźcie priv i chodźcie do nas [emoji16]

cbpregz2ljqjsg03.png
Ja już jestem ☺;)
 
reklama
@Izabela90 na grudniowkach słabo się udzielam ciężko mi się wgryzc a tu się jakoś po przywiazalam termin mam na 24 grudzien
A ja też za wiele nie pisze na grudniowkach. Tu ż dziewczynami już sporo czasu spędziłam no i tyle ogarnąć to też ciezko. Ja mam termin na 11 Grudnia. Może uda się urodzić 16.12. Mój syn ma wtedy 10urodziny. Ktory już masz tydzień?11? U mnie 13t3d. We wtorek wizyta.
 
Według om zaczął się 12 ale u mnie może być CC to może tez wczesniej będzie . słabo tez się udzielalsm bo mdłości mnie meczyly i byłam zmęczona teraz ciut lżej a zagladam tu bo cały czas kibicuje dziewczynom bo bardzo bym chciała żeby każda doczekała się upragnionego dzidziusia
 
Według om zaczął się 12 ale u mnie może być CC to może tez wczesniej będzie . słabo tez się udzielalsm bo mdłości mnie meczyly i byłam zmęczona teraz ciut lżej a zagladam tu bo cały czas kibicuje dziewczynom bo bardzo bym chciała żeby każda doczekała się upragnionego dzidziusia
Ja też kibicuje dziewczyną. Oby posypały się same pozytywy. Ja dwa razy sn urodziłam także teraz napewno też.
 
Hej dziewczyny czy test wykonany w 33 dniu cyklu przy poprzednich 28 może dac wynik fałszywy ? Test wykonany wieczorem.
Dziękuję za odp
 
Hejkaa [emoji20] smutno mi, bo straciłam nadzieję... Śluzu jak na lekarstwo,18 dc, temp nie skacze :( ... Chlip [emoji22]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie mowy ... okres wyrazu pojawia się od 12 mż :) ma ma - ka ka - ta ta ... + onomatopeje bum- bum, ći, ći :)
Okres zdania pojawia się między 2 a 3 rokiem życia :)
Ot takie moje zboczenie zawodowe :)
O tym mówię ;) @StorAnia to, że dziecko szybko robi na nocnik akurat nie oznacza, że jest bardziej inteligentne :) no, ale dyskusja bez sensu, więc ją zostawmy :)



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy kochalyscie sie z Waszymi mezami/partnerami w czasie ciazy..jak czesto i od kiedy do kiedy ;) bo nie wiem czy mam wprowadzic post bo moj juz dopytuje :-)
 
Do góry