reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Widzę ze chyba temat kończymy. Wybrani coś na priv dostają. Dziwne. Żegnam się

f2wlj44juj75ukos.png

8p3oskjoh9zifbc5.png
 
reklama
@Ogien121212 pewnie dziewczyny sie przeniosły na priv szkoda bo bardzo lubialsm te forum i przez prawie rok czytalam rzadziej ale pisalam tez ale to juz ich sprawa może chcą być w swoim gronie
 
Hej dziewczynki powiedzcie mi w którym dniu u was wystąpiła owulacja przy col branym od 5-9dnia cyklu bo ja nie mam monitorowanego
Powinnas miec monitorowany. U kazdej kobiety cykle są różne więc nie mozesz sie sugerować . Wzięłaś bez konsultacji z lekarzem?
U mnie np wystąpiła w 15/16 dc.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję fasolki ja ostatnio pakowałam rzeczy po synku na strych i mówię rany niedawno był taki malutki a teraz już kawał chłopa leży w łóżeczku. Czas leci jak szalony. Kotek a jak tam u Ciebie?
 
Do góry