reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny ja w pierwszej ciazy nie wiedzac pofarbowalam wlosy i fryzjera z jasnego na.ciemny...byl to gdzies 3-4 tydzien
Oczywiscie.nic.sie nie stalo
A w tej ciazy farbowalam chwilke przed 5 miesiacem. Robilam pasemka.. a tak w ogóle to pasemka mozna.robic.
Farba z.glowy nie przenika do plodu.
Najwyżej zakryjesz trochę nos.
Jestem fryzjerka i jak pracowalam w pl to wlasnie duzo ciezarnych sie farbowalo i nic sie nie dzialo.


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Dziewczyny ja w pierwszej ciazy nie wiedzac pofarbowalam wlosy i fryzjera z jasnego na.ciemny...byl to gdzies 3-4 tydzien
Oczywiscie.nic.sie nie stalo
A w tej ciazy farbowalam chwilke przed 5 miesiacem. Robilam pasemka.. a tak w ogóle to pasemka mozna.robic.
Farba z.glowy nie przenika do plodu.
Najwyżej zakryjesz trochę nos.
Jestem fryzjerka i jak pracowalam w pl to wlasnie duzo ciezarnych sie farbowalo i nic sie nie dzialo.


2nn3dqk3wi25eoiy.png
Mam nadzieje ze lekarz da mi zielone swiatlo. Mam kilka imprez i wygladam juz koszmarnie. Akurat umowilam sie na 11 sierpnia to zaczynalby sie 7 tydz. Chociaz troszke pasemek na przedzialku i grzywce. Reszty nie musze bo chodze w rozpuszczonych. No ale jesli mi zabroni to oczywiście poslucham i jakos wytrzymam. Bedzie ciezko bo swoje wlosy mam bardzo ciemne i rozjasniam pasemkami na bardzo jasny.
 
@kotek87 jak idą starania? Nadal monitoring, wspomaganie, wykresy na ovu robisz? @StorAnia hsg w końcu zrobiłaś? @Docia1975 a jak u Ciebie, kolejny cykl czy się udało? @bertha było drugie podejście do iv? @Lanvin dalej pracujesz nad maluszkiem? Pochowałyście się i wątek umarł :(
Tak biorę cło sle ten cykl na straty bo urosło mi 5 jajek i lekarz zakazał starań...

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak biorę cło sle ten cykl na straty bo urosło mi 5 jajek i lekarz zakazał starań...

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom

Poprzednio jak jeszcze mogłam przeczytać było 4, teraz 5? Nie do końca rozumiem, jak działa ten mechanizm, że przy takiej liczbie jajeczek nie dochodzi do zapłodnienia/zagnieżdżenia chociaż jednego... A taka ilość to już nie jest przestymulowanie?
 
Hope, często w takiej sytuacji, tak jak pisała Kotek87, rezygnuje się ze starań ze względów bezpieczeństwa.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hope, często w takiej sytuacji, tak jak pisała Kotek87, rezygnuje się ze starań ze względów bezpieczeństwa.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Przeztymulowanie jest wtedy kiedy masz bardzo duzo jajeczek a zaden z nich nie jest dominujący i są one małe.
Nie moge sie starać bo jest wysokie ryzyko ciąży mnogiej s wiadomo ze mnogie to ryzyko.
Starania byly ostatnie w CZW a dea pęcherzyki w pt miały po 20 mm wiec moze cos zaskoczy.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem. Choć i trochę nie rozumiem, bo na logikę byłby to już drugi cykl stracony, po trzecim takim samym chyba puściłyby mi nerwy :dry:
Postanowiłam iść za Waszą radą i zmierzyć cykl ( tmperaturę), żeby dowiedzieć się na czyn stoję. Nie jestem aktywną staraczką, ustaliliśmy kiedyś, że jeśli się zdarzy to wychowamy jak swoje ale w tryb starania nie chcemy wpaść (rujnuje psychikę). Jestem w połowie mierzenia cyklu i ... poczułam się oszukana przez własny organizm... Ovu wyznaczył mi owulację w 8/9 dc :errr::szok: a nie jak zwykle miałam 14-16-18 przy cyklach 27-32 dni. Zero objawów, kompletnie nic! Do tego podaje dzień owulacji sporo po domniemanej ovu a wtedy jest już po przysłowiowych ptokach.
Efekt mierzenia jest taki, że teraz w kółko myślę o mierzeniu i jego efektach :laugh2::sorry2:
Zwariować można.
 
Do góry