reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

F

Rak czasem mnie refleksja nachodzi, a co jak nas zabraknie? Jak sam sobie z tym poradzi. Ja to w sumie moglabym miec nastepne rok po roku dwoje jeszcze. Jakos dalabym rradę, ale moj maz powiedzial ze z trojka juz calkiem osiwieje i wylysieje. Dlatego darem od boga bylo by dwoje na raz, nie mialby nic do gadania =D
He też mam taki chytry plan, ale jak tu z naturą negocjować?

...marzenia mają wielką moc...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U mnie wlasnie zaczely sie plamienia wiec@nadchodzi i 20cs czas zaczac:(
Kurcze przykro mi :( oby 20 CS był szczęśliwy
Dziewczyny jak powinna wyglądać w końcu szyjka jeśli doszło do zapłodnienia bo już się pogubiłam. Przed chwilą tak z ciekawości sprawdziłam i trochę mnie zdziwiła bo mam wrażenie że nigdy taka twarda nie była i tak zamknięta. Dziś jest 24dc.
 
Ja mam tylko jednego brata i w sumie to trochę szkoda, bo właśnie bardzo lubię rodzinne święta w dużym gronie, dlatego chciałabym mieć jeszcze dwoje dzieci, ale patrząc na to jak nam idzie z drugim to mam spore wątpliwości czy na to trzecie jeszcze nam starczy czasu...
 
Kurcze przykro mi :( oby 20 CS był szczęśliwy
Dziewczyny jak powinna wyglądać w końcu szyjka jeśli doszło do zapłodnienia bo już się pogubiłam. Przed chwilą tak z ciekawości sprawdziłam i trochę mnie zdziwiła bo mam wrażenie że nigdy taka twarda nie była i tak zamknięta. Dziś jest 24dc.
Ja Ci niestety nie pomogę, czytałam sporo o tej szyjce, ale na różnych stronach są trochę sprzeczne informacje więc nie wiem które są prawidłowe, a poza tym próbowałam ją sobie badać przez krótki czas ale dałam sobie spokój bo wprawdzie wiedziałam czy jest twarda czy miękka, ale już czy wysoko czy nisko to nie, a dodatkowo jak dla mnie to ona cały czas była otwarta więc wolę tam nie gmerać bo i tak niczego sensownego się nie dowiem :)
 
A mnie znowu grypka albo przeziebienie łapie. Jestem w pracy i csly czas sie trzese raz mi zimno raz gorąco łeb boli i katar idzie juz nie wspominając o tym ze wszystkie miesnie bolą

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
A mnie znowu grypka albo przeziebienie łapie. Jestem w pracy i csly czas sie trzese raz mi zimno raz gorąco łeb boli i katar idzie juz nie wspominając o tym ze wszystkie miesnie bolą

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Uuu... no to współczuję, polecam czosnek po powrocie do domu, nas też coś brało w poniedziałek, ale się nie daliśmy, rozpoczęliśmy właśnie kurację czosnkową i jakoś się wszyscy trzymamy, a mój M to miał gorączkę prawie 39, ale na szczęście szybko mu spadła
 
reklama
Do góry