reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ooj to chyba na to jeszcze czas.
Ja mam termin za 2 dni i Ola coś z 2 tyg za mna a tak to Kati w 30 jest chyba, Benka i same mlodsze? Zaczarowana Kicia tez chyba cos ok 30? I potem 18:) ti tak za ok 10tyg będzie chyba wysyp
Dokładnie ale ten czas leci jeszcze tak niedawno wszystkie plakalysmy przy negatywnych testach liczyliśmy dni do owu A tera czas na godzenia mi do terminu zostało 6 tyhodni +2 tygodnie
 
Ooj to chyba na to jeszcze czas.
Ja mam termin za 2 dni i Ola coś z 2 tyg za mna a tak to Kati w 30 jest chyba i same mlodsze. Zaczarowana Kicia tez chyba cos ok 30? I potem 18:)
No Właśnie coś kojarzyłam, że Ty, Kati, Ola, druga Kasia,ookatka costam (sorry, nie pamiętam nicku :D), zaczarowana Kicia to już zaraz :D
Ale może być, że sobie to wmowilam :D
 
reklama
Do góry