reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam Was kochane

Pewnie mnie nie pamiętacie :)
Po 1,5 roku Rozpoczęliśmy z mężem przygodę z klinika Invimed z Wrocławia . Pierwsze zalecenie to badanie nasienia męża metoda msome .
Wczoraj odebrałam wynik i jesteśmy podlamani . Rok temu badanie nasienia ale nie metoda msome wykazało 10% plemników o budowie prawidłowej . Na dzień dzisiejszy 0%. Ponad pół roku mąż jest na CLO w celu zwiekszenia ilości testosteronu . Był bardzo niski .
Czy któras z Was jest „ekspertem „ w odczytywaniu wyników ? Wizytę w invimed mamy 13 marca , do tej pory osiwieje :) a nie chce za dużo szperać w necie i się zadręczać. Może w tym wątku będzie ktoś potrafił to rozgryźć.
Czy dobrze rozumiem ze inseminacja w naszym przypadku jest bez sensu ?
Czy jest szansa na poprawienie tej morfologi ?
W załączniku zdjęcie badania .
Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi .

I gratuluje wszystkim , którym się udało :)

Co u Was? @o’hara się pojawia ? Zawsze od niej tryskała wirtualna energia :)

Jak to nie pamiętamy, jak pamiętamy!!! Super, że się odezwałaś. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby w końcu się udało. Jak będziesz chciała się podzielić, daj znać, jak tam po wizycie 13 [emoji8]

No właśnie! Najlepiej jednak zawsze polegać na opinii lekarza, nie ma się tez co podłamywac, bo jednak nie ma sytuacji bez wyjścia! Zawsze można coś poradzić [emoji123][emoji123][emoji123]
No u mnie teoretycznie jest fasolka, obecnie 6+4, ale w praktyce przekonamy się w środę co tam się dzieje, bo ciagle a to krwawię a to plamię... nerwowo mnie ta ciąża już wykańcza... inaczej sobie to wyobrażałam ;) ale na razie nie ma co histeryzować, zobaczymy co to będzie ;)

Mocno trzymam kciuki, żeby fasolka rosła zdrowo [emoji7]

@lili78 Pozdrowienia dla Ciebie i też trzymam mocno kciuki. Mądre słowa napisałaś [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji3590]
Lilli, Dawno Cię tu nie było :) jak zawsze mądrze piszesz :)
Marta, pewnie że pamiętamy. Wysyłam dużo ciepła dla Was i daj znać koniecznie do powie lekarz.
O'Hara trzymam mocno za Was kciuki i weź informuj co i jak na bieżąco.
 
IMG_0018.JPG


No jest mały rozrabiaka, serduszko bije, ale ciąża jest zagrożona. Mam leżeć, dostałam skierowania na badania krwi i moczu i czwartek za tydzień znowu wizyta. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
 
O'hara super :) czyli tak jak mowilam takie krwawienia nic nie przesadzaja. Oszczedzaj sie teraz, bierz progesteron i sie wchlonie krwiak :) bo to na pewno to. Trzymam kciuki.
 
Zobacz załącznik 949081

No jest mały rozrabiaka, serduszko bije, ale ciąża jest zagrożona. Mam leżeć, dostałam skierowania na badania krwi i moczu i czwartek za tydzień znowu wizyta. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]

O Boże!!! Co za szczęście!!! [emoji119][emoji119][emoji119] Cudowny mały łobuziak [emoji7][emoji7][emoji7] i jaki przystojniacha [emoji3590] Odpoczywaj i leż plackiem, filmy, książka i dobre jedzonko pod nos!

Była łezka jak zobaczyłaś serducho? Ja pamiętam, że bardzo się wzruszyłam.
 
O Boże!!! Co za szczęście!!! [emoji119][emoji119][emoji119] Cudowny mały łobuziak [emoji7][emoji7][emoji7] i jaki przystojniacha [emoji3590] Odpoczywaj i leż plackiem, filmy, książka i dobre jedzonko pod nos!

Była łezka jak zobaczyłaś serducho? Ja pamiętam, że bardzo się wzruszyłam.

Przystojniacha albo fajna dupeczka, bo to jeszcze ono ;) no pewnie ze się wzruszyłam, tym bardziej ze się nie spodziewałam, w sobotę miałam dosyć solidne krwawienie i poszłam dzisiaj na ta wizytę w zasadzie przygotowana na najgorsze, a tu takie szczęście ze widziałam (nie słyszałam) nawet [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] niezapomniana chwila :)
 
Zobacz załącznik 949081

No jest mały rozrabiaka, serduszko bije, ale ciąża jest zagrożona. Mam leżeć, dostałam skierowania na badania krwi i moczu i czwartek za tydzień znowu wizyta. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
Super Kochana i gratulacje bijacego serduszka:*
Dbaj o siebie i odpoczywaj.
 
Zobacz załącznik 949081

No jest mały rozrabiaka, serduszko bije, ale ciąża jest zagrożona. Mam leżeć, dostałam skierowania na badania krwi i moczu i czwartek za tydzień znowu wizyta. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
Coż za piękna fasolinda :* wszystko będzie dobrze, jeszcze raz graruluję! [emoji173]️
 
Przystojniacha albo fajna dupeczka, bo to jeszcze ono ;) no pewnie ze się wzruszyłam, tym bardziej ze się nie spodziewałam, w sobotę miałam dosyć solidne krwawienie i poszłam dzisiaj na ta wizytę w zasadzie przygotowana na najgorsze, a tu takie szczęście ze widziałam (nie słyszałam) nawet [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] niezapomniana chwila :)

Ja tam widzę przystojniaka, ale jakbym się jednak pomyliła, to wiadomo, że fajna dupeczka po mamusi [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
@O'Hara cudownie! Rozrabuaka od samego początku :)
Leż, nie ruszaj się skoro zakazał i korzystaj z netflixa ile wlezie. :D i przekaż dziecku, że ma nie odwalać takich akcji, bo jest naszym takim Royal baby i wszystkie ciotki na niego czekają!
 
Do góry