reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@O'Hara cudownie! Rozrabuaka od samego początku :)
Leż, nie ruszaj się skoro zakazał i korzystaj z netflixa ile wlezie. :D i przekaż dziecku, że ma nie odwalać takich akcji, bo jest naszym takim Royal baby i wszystkie ciotki na niego czekają!

Hehe, Meghan myślała, ze będzie w centrum i się grubo pomyliła [emoji38][emoji6]
 
Zobacz załącznik 949081

No jest mały rozrabiaka, serduszko bije, ale ciąża jest zagrożona. Mam leżeć, dostałam skierowania na badania krwi i moczu i czwartek za tydzień znowu wizyta. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
Gratulacje! Lez i odpoczywaj :) moim zdaniem też będzie przystojniacha :)
 
Zobacz załącznik 949081

No jest mały rozrabiaka, serduszko bije, ale ciąża jest zagrożona. Mam leżeć, dostałam skierowania na badania krwi i moczu i czwartek za tydzień znowu wizyta. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
Aaaaaaa gratulacje !!! ❤️❤️ Kochana dbaj o siebie ! Baaardzo się cieszę !
❤️❤️❤️❤️
 
Dziewczyny co u Was? O'Hara jak się czujesz?

Ja się czuje rewelacyjnie, nie mam żadnych objawów. Dopóki mi brzuch nie urośnie i wielki szef nie zacznie się ruszać to chyba nie uwierzę, ze jestem w ciąży [emoji38] ale niestety krwawienia dają mi popalić. Dzisiaj w nocy po prawie 2 tyg przerwy znowu obudziłam się w kałuży krwi, dzięki Bogu miałam na dzisiaj umówiona wizytę no i okazuje się, że dziecię ma się całkiem dobrze. Pranki mi robi, poczucie humoru po mamusi chyba [emoji16]
 
Ja się czuje rewelacyjnie, nie mam żadnych objawów. Dopóki mi brzuch nie urośnie i wielki szef nie zacznie się ruszać to chyba nie uwierzę, ze jestem w ciąży [emoji38] ale niestety krwawienia dają mi popalić. Dzisiaj w nocy po prawie 2 tyg przerwy znowu obudziłam się w kałuży krwi, dzięki Bogu miałam na dzisiaj umówiona wizytę no i okazuje się, że dziecię ma się całkiem dobrze. Pranki mi robi, poczucie humoru po mamusi chyba [emoji16]
Uff to całe szczęście że wszystko dobrze! Super że tak dobrze się czujesz :) może faktycznie będzie chłopak bo u mnie też zero objawów. A lekarz mówi z czego to krwawienie? Który to już tydzień?
 
Uff to całe szczęście że wszystko dobrze! Super że tak dobrze się czujesz :) może faktycznie będzie chłopak bo u mnie też zero objawów. A lekarz mówi z czego to krwawienie? Który to już tydzień?

A dzisiaj szukał, szukal i dopatrzył się jakiegoś małego krwiaka i mówi, ze to MOŻE stad te krwawienia. Widzę po nim, ze sam do końca nie zna przyczyny, widocznie taka moja natura. Dzisiaj mi pękło 10+3, 8.04 mam prenatalne :)
Pamietam właśnie Twoja bezobjawowa ciąże, człowiek co godzinę się zastanawia, czy oby na pewno jest w ciąży ;) a co do płci to nie wiem czy to jakaś reguła, bo z kolei znajoma teraz wchodzi w 3 trymestr, cały pierwszy wymiotowała jak kot, a tez chłopak :) no jeszcze trochę to się przekonamy ;)
 
reklama
A dzisiaj szukał, szukal i dopatrzył się jakiegoś małego krwiaka i mówi, ze to MOŻE stad te krwawienia. Widzę po nim, ze sam do końca nie zna przyczyny, widocznie taka moja natura. Dzisiaj mi pękło 10+3, 8.04 mam prenatalne :)
Pamietam właśnie Twoja bezobjawowa ciąże, człowiek co godzinę się zastanawia, czy oby na pewno jest w ciąży ;) a co do płci to nie wiem czy to jakaś reguła, bo z kolei znajoma teraz wchodzi w 3 trymestr, cały pierwszy wymiotowała jak kot, a tez chłopak :) no jeszcze trochę to się przekonamy ;)
Już leci 11 tydzień, ale ten czas zapiernicza. No to kciuki za prenatalne [emoji110] pewnie będzie się dało już określić płeć :) u mnie gin na normalnej wizycie określił w 11+3. Masz jakieś preferencje co do płci?
 
Do góry