reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

13???? [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
Taa. Tak +/- bo wazony na wadze łazienkowej. Ogólnie jest wielki, bo ludzie dają mu rok, czasami nawet 1,5 ale to już moim zdaniem przesadzone :D on ogólnie urodził się 3 kg miesiąc przed terminem i długi czas miał przyrosty 0,5 kg na tydzień. [emoji85]
No ale lekarz mówi, że wszystko jest ok, taka jego uroda. A w sumie geny, bo chłopcy u mnie w rodzinie to same giganty. [emoji85]
 
reklama
To u nas Maja drobna, coś koło 9 kg. Biorąc wagę urodzeniowa 2450, a 2280 wypisowa to też sobie nadrobila
Taa. Tak +/- bo wazony na wadze łazienkowej. Ogólnie jest wielki, bo ludzie dają mu rok, czasami nawet 1,5 ale to już moim zdaniem przesadzone :D on ogólnie urodził się 3 kg miesiąc przed terminem i długi czas miał przyrosty 0,5 kg na tydzień. [emoji85]
No ale lekarz mówi, że wszystko jest ok, taka jego uroda. A w sumie geny, bo chłopcy u mnie w rodzinie to same giganty. [emoji85]
 
O rany, a wydaje mi się, ze to było wczoraj gdy Leo i Gucio byli jeszcze ledwo widocznymi kreskami na teście. Gucio, nawet był łowiony ze śmietnika jak dobrze pamietam [emoji16][emoji16][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Zdrówka [emoji7]
U nas w przedszkolu była epidemia ospy. Aleks szczepiony więc nie złapał, Mai też nie przyniósł do domu całe szczęście.

Dziękujemy [emoji8] Mam nadzieję, że już nic innego się do nas nie przyczepi. Na szczęście bardzo ładownie przeszedł ospę [emoji28]
 
reklama
Ja Majke też będę szczepiła przeciwko ospie.. Koleżanka jest teraz z córką na zakaznym bo ma ospe z powikłaniami :(

Ojejeku... biedna.

Pewnie, też bym zaszczepiła, ale nie myślałam, ze tak szybko złapiemy. Mam nadzieję, że dotrwamy w zdrowiu do szczepienia przeciwko odrze... bo tego teraz coraz więcej [emoji3525]
 
Do góry