reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

My z mężem nie jesteśmy wysocy więc byłam pewna, że nasz dzieć będzie pchełką i się obkupiłam w 56 i kilka 50. Dobrze, że w prezentach dostaliśmy 62, bo młody urodził się o długości 57 i większości mojej wyprawki nie założyliśmy i wskoczyliśmy od razu w 62.

Obecnie za tydzień Czarek kończy 3 miesiące i rozmiar 68 zaczyna się już robić ciasny.
Nasz robaczek:
Zobacz załącznik 980778

@Velvetka @Jotka_Szczotka gratulacje! Wyczekane kreseczki :)
dziekuje :) Ale Czaruś jest uroczy :D
O kurczaczki gratulacje:*
no jakoś tyak wyjszło :)
 
reklama
W skrócie....nowa praca, genialna ekipa, wprawdzie trzy zmiany ale o wiele spokojniejsza niż poprzednia. Staranka planowane na maj i czerwiec a jak się niw uda to zaczniemy ponownie w marcu 2020 dopiero.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Hallo, @Elodia jak tam powrót do starań?
 
Hej dziewczyny. Znowu mam mała histerie :) otóż dziś mamy 21+2, a ja czuje ruchy bardzo sporadycznie, najczęściej późnym wieczorem. W sobotę wieczorem wyraźnie go czułam, odstawiał sobie harce i pierwszy raz poczułam solidnego kopniaka, aż sama podskoczyłam. Od tamtej pory w zasadzie spokój, nieraz tylko delikatnie mi tam puknie, najczęściej jak zmienię pozycje w łóżku, ale to tez nie są jakieś mega wyczuwalne ruchy, trzeba się w nie trochę „wsłuchać”. Normalne? [emoji4] bo naczytałam się oczywiście w netach, ze na tym etapie to już powinny być ruchy częste i regularne [emoji849]
 
Hej dziewczyny. Znowu mam mała histerie :) otóż dziś mamy 21+2, a ja czuje ruchy bardzo sporadycznie, najczęściej późnym wieczorem. W sobotę wieczorem wyraźnie go czułam, odstawiał sobie harce i pierwszy raz poczułam solidnego kopniaka, aż sama podskoczyłam. Od tamtej pory w zasadzie spokój, nieraz tylko delikatnie mi tam puknie, najczęściej jak zmienię pozycje w łóżku, ale to tez nie są jakieś mega wyczuwalne ruchy, trzeba się w nie trochę „wsłuchać”. Normalne? [emoji4] bo naczytałam się oczywiście w netach, ze na tym etapie to już powinny być ruchy częste i regularne [emoji849]

Jakbym siebie czytała [emoji16] Normalne. Ja na początku też wyczuwałam delikatne ruchy wieczorem, jak się położyłam, w nocy, jak się przebudziłam i wczesnym rankiem. Jak się ruszałam w ciągu dnia, to mały spał sobie smacznie. Na początku musiałam się skupiać, żeby stwierdzić, czy to dziecko czy coś innego jednak i czasami do końca nie byłam pewna [emoji16] Niektóre pierwiastki dopiero w tym okresie wyczuwają pierwsze ruchy.

Niebawem będziesz miała konkretne kopniaki i będziesz nagrywać filmiki z falującym brzuchem.

Od 30 tygodnia trzeba będzie te ruchy monitorować i wtedy nowy stres. Będziesz budzić brzuchola, jak dłużej pośpi [emoji16]
 
Hej dziewczyny. Znowu mam mała histerie :) otóż dziś mamy 21+2, a ja czuje ruchy bardzo sporadycznie, najczęściej późnym wieczorem. W sobotę wieczorem wyraźnie go czułam, odstawiał sobie harce i pierwszy raz poczułam solidnego kopniaka, aż sama podskoczyłam. Od tamtej pory w zasadzie spokój, nieraz tylko delikatnie mi tam puknie, najczęściej jak zmienię pozycje w łóżku, ale to tez nie są jakieś mega wyczuwalne ruchy, trzeba się w nie trochę „wsłuchać”. Normalne? [emoji4] bo naczytałam się oczywiście w netach, ze na tym etapie to już powinny być ruchy częste i regularne [emoji849]
On może się często ruszać tylko tak się ułożył że może z tego tak bard, o wyraźnie nie odczuwać... Ja pierwszy raz poczułam syna w połowie 17tygodnia i to były takie bąbelki dopiero miesiąc później zaczęłam już odczuwać konkretne kopniaki czyli w okolicy 21-22 tygodnia jak ty Teraz.. I odczuwalam je rano jak przyszłam do pracy, skubany ranoto kopal mnie już dosamego końca, potem w pracy jak lazylam to on poprostu sobie spał, jak miałam przerwę po dwunastej to coś tam pokopal ale nie bardzo.. Potem dopiero ok 18 jak mąż z pracy wracał to też mnie kopal, po kąpieli sxlm spać i spałam cała noc tylko raz mnie kopnął w nocy jak go przygniotlam mocniej... Daj mu jeszcze chwilkę... Zaraz zacznie Cię tak kopać, że jeszcze będziesz płakała że gnoj nie chce wylezc już, a kopie Cię tak poprxeponie i flakach że nic zjeść się nie da a już nie wspomnę ooddychaniu :p kiedy masz usg najbliższe?
 
Dzięki dziewczyny [emoji8] rozsądek mi podpowiadał, ze to normalne i żeby nie histeryzować, ale ze ja w życiu kieruje się bardziej sercem niż rozsądkiem to lekko spanikowałam ;)
Jotka, wizytę mam 5tego lipca, z tym ze nie u mojego gina, a na „NFZ”, mój gin psychiczny, sadysta normalnie. Dał mi skierowanie na krzywą w 24 tyg, morfologię i mocz w 28 i kazał przyjść w 29 tyg z wynikami, czyli dwa miesiące przerwy od ostatniej wizyty [emoji28][emoji28][emoji28] kto by to wytrzymał [emoji16] a że muszę iść przynajmniej raz na „NFZ”, to akurat sobie wykorzystam :)
 
Hej dziewczyny. Znowu mam mała histerie :) otóż dziś mamy 21+2, a ja czuje ruchy bardzo sporadycznie, najczęściej późnym wieczorem. W sobotę wieczorem wyraźnie go czułam, odstawiał sobie harce i pierwszy raz poczułam solidnego kopniaka, aż sama podskoczyłam. Od tamtej pory w zasadzie spokój, nieraz tylko delikatnie mi tam puknie, najczęściej jak zmienię pozycje w łóżku, ale to tez nie są jakieś mega wyczuwalne ruchy, trzeba się w nie trochę „wsłuchać”. Normalne? [emoji4] bo naczytałam się oczywiście w netach, ze na tym etapie to już powinny być ruchy częste i regularne [emoji849]

Zmora chyba każdej ciężarnej. :p
 
reklama
Do góry