reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jest w ogole jakiś etap ciąży, w którym nie będę się czymś stresować? [emoji28]

Nie [emoji12] Najpierw, żeby beta rosła. Potem żeby serce biło, potem żeby dotrwać do 12 tygodnia. Potem żeby pappa dobrze wyszła. Potem żeby ruchy były. Potem żeby dotrwać do granicy przeżywalności poza organizmem matki, potem żeby utrzymać ciążę kolejny tydzień i kolejny i kolejny i jak najdłużej. Potem żeby ruchy były regularne. Potem żeby łożysko wytrzymało. Potem żeby się urodził żywy i zdrowy.

Moje doświadczenia pokazują, że końcówka najtrudniejsza [emoji16] A po terminie to już kosmos.
 
reklama
Nie [emoji12] Najpierw, żeby beta rosła. Potem żeby serce biło, potem żeby dotrwać do 12 tygodnia. Potem żeby pappa dobrze wyszła. Potem żeby ruchy były. Potem żeby dotrwać do granicy przeżywalności poza organizmem matki, potem żeby utrzymać ciążę kolejny tydzień i kolejny i kolejny i jak najdłużej. Potem żeby ruchy były regularne. Potem żeby łożysko wytrzymało. Potem żeby się urodził żywy i zdrowy.

Wiedziałam kochana, ze skutecznie podniesiesz mnie na duchu [emoji8][emoji8] [emoji38][emoji38]
 
Nie no wiesz, nie to ze śpię na kasie, ale czego się nie robi za słynny uśmiech bombelka [emoji16]
@O'Hara kochana, szukałaś jakiś czas temu ulstasonografu. Ten twój był trochę drogi, ja znalazłam bezprzewodowy za pół ceny. Niby pisze ma nim "świnie i owce", ale ssak to ssak.
Cholera nie mogę zdjęcia wstawić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O taki:
Screenshot_20190614-090424_AliExpress~4.jpeg
 
Eeee nieee, już mi przeszła faza na ultrasonograf ;) teraz właśnie zachorowałam na defibrylator, zestaw do intubacji i ewentualnie jakiś mały domowy inkubator w razie przedwczesnego porodu [emoji16]
A żarty na bok... jak się czujesz? Kiedy masz wizytę?
 
reklama
Eeee nieee, już mi przeszła faza na ultrasonograf ;) teraz właśnie zachorowałam na defibrylator, zestaw do intubacji i ewentualnie jakiś mały domowy inkubator w razie przedwczesnego porodu [emoji16]
A żarty na bok... jak się czujesz? Kiedy masz wizytę?
Pobolewa mnie brzuszek troszkę, cyce wylewają się ze stanika i do tego bolą. Wizytę z USG mam w poniedziałek z terminu owulacji będzie gdzieś ok 6t3d, ale to się jeszcze okaże. Ogólnie to doskwiera mi nuda, bo lekarz dał mi dhupaston, acard i w upały kazał w domu siedzieć. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo w końcu w ciąży jestem. I niby to taka wyczekana ciąża, ale w sumie traktuję ją trochę jak wpadkę, bo wykupiliśmy wycieczkę na wrzesień do Grecji ze trzy tygodnie wcześniej, wychodząc z założenia że przez półtora roku się nie udało to i teraz nie pyknie. A tu TAKA niespodzianka.
 
Do góry