reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć dziewczyny [emoji8]
Dawno tu nie zaglądałam odkąd urodziłam synka Franuś - październik 2017r [emoji846]

Teraz mam problem bo spóźnia mi się dosyć sporo miesiączka a testy wychodzą negatywne, ale może jednak to za wcześnie.

Ostatnio miała miesiączkę 5 czerwca
Seks bez zabezpieczenia:
23 czerwca
27 czerwca
2 lipca
Okres powinnam mieć 5 lipca w zeszły piątek.

Wczoraj robiłam ostatnio test wyszedł negatywny.
Co radzicie kiedy zrobić kolejny test? Albo kiedy iść na betę ? Czy do ginekologa?
Na betę możesz już iść.
 
reklama
Ej, ale starania od czerwca 2020, prawda? Bo ja sobie obiecałam, że następnej ciazy w lecie chodzić nie będę [emoji23]

Si! Choć ja mam plan, żeby raz spróbować teraz we wrześniu [emoji33]

Noooo moje kolazanki tak rodziły po wakacjach... Przewaline. Ja oba w zimę! Super sprawa... :p

Ja tam sobie brzuchol w lecie chwałę, ale ja człapałam na wsi w górach, tam zawsze wieje i nie czuć upałów. A plusy takie, że nakładasz majciochy i sukienkę i już można wyjść a w zimie to milion warstw i jeszcze jak ten płaszcz czy kurtkę dopiąć?! [emoji23]
 
Si! Choć ja mam plan, żeby raz spróbować teraz we wrześniu [emoji33]



Ja tam sobie brzuchol w lecie chwałę, ale ja człapałam na wsi w górach, tam zawsze wieje i nie czuć upałów. A plusy takie, że nakładasz majciochy i sukienkę i już można wyjść a w zimie to milion warstw i jeszcze jak ten płaszcz czy kurtkę dopiąć?! [emoji23]
Serio? Bosz... Ja wspominam strasznie ciążę w te upały. Wyglądałam jak wieloryb, czułam się jak wieloryb. Na dodatek wieloryb bez wody [emoji16]
 
Jak jest chłodniej to przyjemniej, bo jak upały to strasznie mi słabo, ale ogólnie to nudno. Tak chyba miało byc, nie? Ogolnie to jest nerwówka, ale związana z wykańczaniem domu, bo nam się strasznie terminy obsuwają na każdym kroku, ale mam nadzieję, że święta już u siebie spędzę. Teść się już pytał gdzie choinka będzie stała to chyba pomoże. Jutro mam 12+0 i prenatalne USG, test Pappa miałam pobierany tydzień temu, więc będzie jutro całościowo.
A jak Twój dzieć?
Jak tam Wam ciąża upływa?
 
A to Ci zazdroszczę jak chłodniej, u mnie jest dramat, temperatura rzadko schodzi poniżej 30, a w tym tyg daje po 40 stopni, już pomijając ciążę, kto normalny znosi takie temperatury? w zeszłym roku tez tak było i cierpiałam tak samo jak i bez ciąży ;) globalne ocieplenie sprawiło, ze nienawidzę lata. To już jest tortura a nie lato! Boje się, ze młodemu się jajka ugotują [emoji16] no a tak to spoko, został mi jeszcze tydzień pracy!! Jak to zleci?! [emoji28][emoji28] już mi się nie chce teraz, trochę mi już ciąża ciąży, może żeby było chłodniej to by było lżej :)
 
reklama
A to Ci zazdroszczę jak chłodniej, u mnie jest dramat, temperatura rzadko schodzi poniżej 30, a w tym tyg daje po 40 stopni, już pomijając ciążę, kto normalny znosi takie temperatury? w zeszłym roku tez tak było i cierpiałam tak samo jak i bez ciąży ;) globalne ocieplenie sprawiło, ze nienawidzę lata. To już jest tortura a nie lato! Boje się, ze młodemu się jajka ugotują [emoji16] no a tak to spoko, został mi jeszcze tydzień pracy!! Jak to zleci?! [emoji28][emoji28] już mi się nie chce teraz, trochę mi już ciąża ciąży, może żeby było chłodniej to by było lżej :)
Kurcze tydzień pracy, super, zazdraszczam :) A ja dziś pierwszy dzień w pracy...buu.
 
Do góry