reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tez o Tobie myślałam ostatnio, myślałam ze porzuciłas forum na zawsze [emoji16] śliczny ten Twój synuś, ja się już nie mogę doczekać aż mój zacznie być trochę bardziej komunikatywny, na razie tylko je, śpi i kupa :) chociaż z jednej strony wiem, ze zatęsknię jeszcze za tym ;)
A z nowości to niestety dziewczyny, polegliśmy. No będziemy się karmić z butli, trudno. Młody ma takie kolki, ze za rada pediatry nie będę go dodatkowo stresować tym cyckiem i w ogole mam wrażenie, ze od wczoraj odkąd przestałam go męczyć to czuje się lepiej, także ten... no nie można mieć wszystkiego :) mimo wszystko będę karmić swoim mlekiem przynajmniej pół roku, a później zobaczymy jak to będzie ;)
Nieee cos Ty, zerkam raz częściej raz rzadziej ale pamiętam o Was Staraczki
Dziękuję:* No niestety cały tata, tzn niestety chodzi o to, że ponoć NIC KOMPLETNIE po mnie nie odziedziczył (jesli chodzi o wygląd), za to uparty po mamie... I musi mieć wszystko JUZ I TERAZ, no cała mamusia

O'hara trzymamw takim razie kciuki za kpi, ja już 3tyg nie karmię, przez pierwsze 2tyg próbowałam odciągnąć i karmić z kubka bo butli nigdy nie chciał i już to uczyć nie będę ale kurde no nie ma opcji, to zupełnie nie jest dla mnie także szacun!!!
 
reklama
reklama
Do góry