reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Mój kiedyś oglądał, ale miłość do gier retro została do dzisiaj, wszystkie gry ze starych konsol typu pegasus itp to jego zajawka. :D no i teraz nowa miłość do książek Kinga.
Ja też lubię Kinga, lubię w ogóle coś w tym stylu, najlepiej sci-fi. A te książki typu Grey czy te 365 dni dla mnie jest... No nie fajne delikatnie ujmując, nie moje klimaty. A filmy to dno dna - oglądałam z ciekawości czym się ludzie jarają. 😂 A że pracuje w sex shopie to muszę być na czasie. 😂

Ja z książek to niedawno przeleciałam cala sage Glukhovsky'iego "Metro (2033, 2034, 2035) “ typ fantastyka i teraz jest na tapecie cala saga Wiedźmina, Sapkowskiego 😜
 
A ja właśnie nie czytalam Blanki Lipińskiej.. zrobil sie szum wokol filmu.. poszlam z ciekawości i tak mnie urzekl!! Ze po wyjściu z kina szybko weszlam do empiku po książki i czytałam bo nie moglam wytrzymac co dalej bedzie z głównymi bohaterami.. i do tej pory nie moge sie pogodzic z zakończeniem 3 czesci. O ile czytalo mi się ciężko .. nauczona jestem mowienia i czytania o seksie duzo delikatniej i namiętniej.. ale ksiazka napisana jest bardzo wulgarnie..po czasie przestalam zwracać na to uwage i skupilam sie na fabule. Ja jestem typem kobiety romantycznej ktora takie porwania i miłości porywaja do szalenstwa. Ksiazki w 4 dni przeczytalam... Serce mnie sciskalo na bieg wydarzen i ze juz nie bede uczestniczyć w zyciu Massimo i Laury. Taka glupia baba jestem:D ale spokojnie jak wciagnelam sie w serial turecki Wieczna Miłość to tydzien czasu mialam serce doslownie zlamane... Chyba to nie jest dla mnie dobre skoro tak przeżywam 🙈🙈🙈🙈🙈

U mnie też dusza romantyczki i jak potrzebowałam się wyryczec tak dla zdrowia emocjnalnego to odpalałam sobie filmy bollywood, mam kilka takich tytułów które wyciskają łezki i uwielbiam do nich wracać. Ye filmy są banalnie tworzone czasem nawet sztucznie i az śmiesznie, ale miłość jest w nich tak pokazana ze jak masz taka dusze to pewnie też byś ryczała xD
 
Hehe ale wiadomo u Ciebie ostatecznie inna sytuacja, bo sie Igorek troszkę pospieszył :) ale fakt na razie plany a co będzie w rzeczywiście to druga bajka xD

Wizytę mam na 27 marca (powinno byc chyba 6+3, więc jakas szansa na serduszko może będzie).
Dzisiaj jeszcze powtórzyłam ostatni raz bete i sprawdziłam proga, mam nadzieję ze wyniki do wieczora będą.

Trzymam kciuki i czekamy na wyniki [emoji7]
 
U mnie też dusza romantyczki i jak potrzebowałam się wyryczec tak dla zdrowia emocjnalnego to odpalałam sobie filmy bollywood, mam kilka takich tytułów które wyciskają łezki i uwielbiam do nich wracać. Ye filmy są banalnie tworzone czasem nawet sztucznie i az śmiesznie, ale miłość jest w nich tak pokazana ze jak masz taka dusze to pewnie też byś ryczała xD
Ja uwielbiam "Czasem słońce czasem deszcz" 😄
 
Hehe ale wiadomo u Ciebie ostatecznie inna sytuacja, bo sie Igorek troszkę pospieszył :) ale fakt na razie plany a co będzie w rzeczywiście to druga bajka xD

Wizytę mam na 27 marca (powinno byc chyba 6+3, więc jakas szansa na serduszko może będzie).
Dzisiaj jeszcze powtórzyłam ostatni raz bete i sprawdziłam proga, mam nadzieję ze wyniki do wieczora będą.
Uwierz mi, że nie pojawił by się wcześniej i było by tak samo [emoji85][emoji85][emoji85] teraz jest wszystko w porządku, a ja wolę usiąść z kawą i batonem [emoji1751] masz niską betę jak na termin @ ja miałam identycznie i u mnie serce było zdecydowanie później, ostatecznie okazało się, że mój organizm dość późno zagnieżdża zarodek stąd też nie miałam żadnych wysokich wyników, ale przyrost był prawidłowy, w tym samym czasie moja przyjaciółka miała już kilku tysięczną betę [emoji1745] obie mamy brzdące więc żadna reguła.
 
Ja uwielbiam "Czasem słońce czasem deszcz" 😄

O tak, to byl pierwszy film jaki obejrzałam i po nim zakochałam się w Bollywoodach. Obejrzyj sobie też koniecznie "żona dla zuchwalych" "fanaa", "nazywam się Khan", "coś się dzieje" i "Dilwale" (w większości ta sama para aktorów głównych co i w czasem słońce ale serio chemia między nimi jest w każdym filmie tak samo niesamowita więc osobiście uwielbiam oglądać akurat ta dwójkę w duecie)
 
Uwierz mi, że nie pojawił by się wcześniej i było by tak samo [emoji85][emoji85][emoji85] teraz jest wszystko w porządku, a ja wolę usiąść z kawą i batonem [emoji1751] masz niską betę jak na termin @ ja miałam identycznie i u mnie serce było zdecydowanie później, ostatecznie okazało się, że mój organizm dość późno zagnieżdża zarodek stąd też nie miałam żadnych wysokich wyników, ale przyrost był prawidłowy, w tym samym czasie moja przyjaciółka miała już kilku tysięczną betę [emoji1745] obie mamy brzdące więc żadna reguła.

Hmm no zobaczymy, zdaje mi się ze u mnie zarodek zagnieździło się właśnie dosyć wcześnie bo chyba 7 dpo, bo 8 dpo zaczęłam miec wrażenie ze jakieś podbarwienie widzę na tym teście pod odpowiednim kątem ale zrzuciłam to na urojenia, 9 dpo wieczorem już byl cień na teście.
 
reklama
Do góry