reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy si臋 o 15:00 z fizjoterapeutk膮 uroginekologiczn膮,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog oko艂oporodow膮

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka b臋dzie nas uczy膰 oddychania, kt贸re mo偶e na pom贸c w razie zaka偶enia koronawirusowego i duszno艣ci

Wskakuj na YT BB. Sprawd藕 najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagra艅 ze specjalistami!

Tych rozm贸w nie mo偶esz przegapi膰. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Uda艂o si臋! :)

Maliina

Moderator
Cz艂onek za艂ogi
Do艂膮czy艂(a)
8 Maj 2010
Post贸w
12 012
Rozwi膮zania
0
Filip tez guzy na czole nosil a jeszcze nawet nie raczkowal. Co to bedzie jak zacznie chodzic???馃檲馃檲馃檴馃檴

reklama

paulina1994

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
21 Listopad 2017
Post贸w
15 329
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny zak艂adacie same bluzki w domu bez body dzieciom tym, kt贸re pe艂zaj膮 czy sp臋dzaj膮 wi臋kszo艣膰 czasu na brzuchu ? W H&M nie ma body z d艂ugim r臋kawem

liczba

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
5 Sierpie艅 2018
Post贸w
4 859
Rozwi膮zania
1
艢liczn膮 ta Lala鉂鉂鉂 dziewczynki chyba sa bardziej rozgarni臋te. Ta Twoja c贸runia taka u艂o偶ona a moj to huligan.
Taaa u艂o偶ona. Ja jestem zdziwiona sam膮 sob膮, bo jestem w stosunku do niej bardzo konsekwentna... My艣la艂am, 偶e b臋d臋 na wszystko pozwala膰, ale jednak si臋 nie 艂amie zbyt czesto, przynajmniej narazie.

reklama
Do g贸ry