reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Mój mąż dzisiaj nie przyszedł z pracy do domu. Czekam jak na gwoździu co się stanie. Jakie będą decyzję. Może nawet koszarowanie. A ja zostanę sama z dzieckiem. Już nie chce poruszać drażliwego tematu, ale to wszystko co się dzieje o czymś świadczy...

Edit . Przyszedł dopiero do domu . Jadą na granice, reszta zostaje na służby. Ulzylo mi
 
Ostatnia edycja:
Liczba rozumiem, ale to oznacza nie mniej nie wiedej jak to że brakuje służb. Brakuje policji bo jest na kwarantannie. Wojsko jest teraz wsparciem dla policji i tyle.
 
Cześć :)) co tu taka cisza ?:))
Macie może roboty, które poradzą sobie z wyrobieniem ciasta kruchego, drożdżowego do 500 zł ? Mam mikser z Zelmera z miska, ale on totalnie nie daje rady [emoji1745]
 
Cześć :)) co tu taka cisza ?:))
Macie może roboty, które poradzą sobie z wyrobieniem ciasta kruchego, drożdżowego do 500 zł ? Mam mikser z Zelmera z miska, ale on totalnie nie daje rady [emoji1745]
Nie pomogę, ja wszystko robię zawsze ręcznie [emoji39]

U nas wczoraj wybiło 10 miesięcy, aż nie mogę ogarnąć jak to możliwe że za moment już będzie roczek[emoji87]
Ulubiona zabawa ostatnio to przyciski w pralce [emoji12]
IMG_20200404_120518.jpeg
IMG_20200404_120502.jpeg
IMG_20200402_085848.jpeg
 
reklama
Nie pomogę, ja wszystko robię zawsze ręcznie [emoji39]

U nas wczoraj wybiło 10 miesięcy, aż nie mogę ogarnąć jak to możliwe że za moment już będzie roczek[emoji87]
Ulubiona zabawa ostatnio to przyciski w pralce [emoji12]Zobacz załącznik 1101335Zobacz załącznik 1101337Zobacz załącznik 1101338
Wierz mi, że też nie ogarniam [emoji33] dopiero co rodziłam, co odliczałam dni do wyjścia ze szpitala, a on ma zaraz rok!
Diablica mała [emoji3531] Igor jest na etapie wspinania się na wszystko [emoji85] dziś upadł na pupę jakie było jego zdziwienie i ta mina bezcenna [emoji85]
Wybacz za jakość zdjęć, ale to była 7 rano kiedy Igor był gotowy do zabawy [emoji1787] i co najgorsze robi się podobny do ojca, a przecież to był synek mamusi [emoji33][emoji85]
IMG_20200404_073040519.jpeg
IMG_20200404_103347789_BURST000_COVER_TOP.jpeg
 
Do góry