reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

U mnie Jasiek broi na maksa, zabiera starszej zabawki, ucieka no łatwo nie jest. Mam wieczny burdel, nawet już nie bałagan tylko prawdziwy burdel
 

Załączniki

  • IMG_20200402_131732.jpg
    IMG_20200402_131732.jpg
    683,2 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Wierz mi, że też nie ogarniam [emoji33] dopiero co rodziłam, co odliczałam dni do wyjścia ze szpitala, a on ma zaraz rok!
Diablica mała [emoji3531] Igor jest na etapie wspinania się na wszystko [emoji85] dziś upadł na pupę jakie było jego zdziwienie i ta mina bezcenna [emoji85]
Wybacz za jakość zdjęć, ale to była 7 rano kiedy Igor był gotowy do zabawy [emoji1787] i co najgorsze robi się podobny do ojca, a przecież to był synek mamusi [emoji33][emoji85]Zobacz załącznik 1101355Zobacz załącznik 1101356
No zleciały te miesiące [emoji2]
Ooo widzisz już się wspina to pewnie niedługo i chodzenie ogarnie, najpierw przy meblach a potem będzie Ci uciekał do drugiego pokoju [emoji41][emoji16]
U mnie Jasiek broi na maksa, zabiera starszej zabawki, ucieka no łatwo nie jest. Mam wieczny burdel, nawet już nie bałagan tylko prawdziwy burdel
Prawie jakbym widziała mojego starszaka gdy był taki mały [emoji85] ale on jeszcze wchodził do szafek posiedzieć [emoji85]

A co do bałaganu, nie jesteś sama [emoji6] 2 pierwsze tygodnie miałam porządek, sprzątałam jak nie było nic innego do roboty A teraz to już mi się nawet nie chce...
 
Z balaganem to i u nas podobnie. Ale jest korona wiec gosci nie ma to można zgarniac wszystko w kąt :p Filip taki burdel w szafkach robi ze nie sprzątam tylko wrzucam i szybko zamykam.
IMG_20200403_101050.jpg

Jadł ostatnio ogorkowa smakowała mu bardzo ale robił takie dziwaczne miny
received_1799929626816105.jpeg

received_219658565787994.jpeg

Placuszki bananowe były jak za karę.. nadal nie chce.. ale kopytkami tak sie zajadal ze nie mogłam uwierzyć. Jutro robie szczawiowke ciekawe jak na nią zareaguje.
Nowa frajda żaba z pianą :D
IMG_20200405_114315.jpg


received_622561018340372.jpeg

Za tydzien w niedziele robimy Roczek. Rodzice i rodzeństwo będą jedynie. Zamowilam ozdoby.. torcik tez się produkuje. Choc mamy 30.04 to nigdy nie wiemy co nas dalej czeka.

No i mamy 7 ząbka🥰🥰
 
Boziutku u nas dalej tylko 6 zębów i nic dalej się nie dzieje. Nie wiem co o tym myślę. :/ Niby przez dziąsła prześwitują, ale ciągle cisza
 
reklama
Ja myślę, że ok. Sąsiadek mam kilka z dziećmi to w tym wieku mają po 7-8. Ale też mam takie co 5 miesięcy i już 2 zęby. Chyba pozostaje nam tylko czekać aż wyjdą. Moja dobrze na początku to przechodziła, teraz idzie górna jedynka i jest masakra.
 
Do góry