reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ostrzyglam malego sama. Chyba nie ma tragedii 😂😂
IMG_20200405_155054.jpg
IMG_20200405_155029.jpg
 
reklama
A tak z ciekawosci, czemu tak zrobiłaś ? Krótkie miał włoski. Tak się powinno czy tak sama chciałaś ? Nie w temacie jestem.
Filipek ma strzyzone wloski od 5.5 miesiąca. Bardzo dlugi mu rosnie z przodu taki dzióbek.. i jak scielismy raz to włoski odrastaja coraz szybciej.. ponadto zaznajamiał sie z wizyta u fryzjera co u chłopców jest nieuniknione. Mial juz na tyle dlugie ze jak mu czapeczke zakladalam to wloski mial powywijane i sterczące na wszystkie strony.
 
Filipek ma strzyzone wloski od 5.5 miesiąca. Bardzo dlugi mu rosnie z przodu taki dzióbek.. i jak scielismy raz to włoski odrastaja coraz szybciej.. ponadto zaznajamiał sie z wizyta u fryzjera co u chłopców jest nieuniknione. Mial juz na tyle dlugie ze jak mu czapeczke zakladalam to wloski mial powywijane i sterczące na wszystkie strony.
Igor chyba oszczędza na fryzjerze dlatego jest ciągle łysy [emoji85]
 
Moja ma zalizaje. 2 na czole jeden wielki z tyłu karku. Nie wiedziałam, że to genetyczne. Jednak ma to po tacie tylko w większej ilości. Z przodu włosy ktorkie, a z tyłu za uszami dlugasne. Będzie miała kiedyś kłopot je okiełznać, bo tak się zawijają. :p moja mama mówi na to wicherek, bo tak się to u konia podobno nazywa hahah
 
Łapiemy promienie słoneczne. Korzystamy z ciepła jak się da.
Pozdrawiam e-ciocie ,e-ziomkow i e-ziomalki [emoji2956][emoji2956]
Zobacz załącznik 1102850
Ale wam fajnie [emoji3526]
U nas siedzenie przy oknie to najlepsza zabawa....
Widzę jak ona by szalała na spacerach... Aż piszczy jak widzi jak ktoś idzie czy jak jadą auta..
IMG_20200406_174158.jpeg
 
reklama
Do góry