reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Będziesz grudniowka??? Ale numer.. tez nią byłam tutaj w 2009 r :)
Wg aplikacji:
Screenshot_2020-04-20-14-25-04-980_com.gravid.gravid.jpg


Mogę być styczniówką. ;)
 
reklama
Wg aplikacji:
Zobacz załącznik 1108841

Mogę być styczniówką. ;)
No ciekawe.. choc nie wiem czy Ty czasem ze wzgledu na historie nie bedziesz miala CC 2 tyg przed terminem.
I nie mysl zle.. ja wiem ze Twoja przeszłość bedzie Ci obecna.. ale musisz wierzyc że ciąża bedzie zdrowa do konca.. przyciągaj dobre myśli i odganiaj te złe.
 
No ciekawe.. choc nie wiem czy Ty czasem ze wzgledu na historie nie bedziesz miala CC 2 tyg przed terminem.
I nie mysl zle.. ja wiem ze Twoja przeszłość bedzie Ci obecna.. ale musisz wierzyc że ciąża bedzie zdrowa do konca.. przyciągaj dobre myśli i odganiaj te złe.
Chce w to wierzyć, chce aby tata mój na święta tulil wnuka. Albo chociaż w tych okolicach. Tzn jak pytałam kiedyś lekarza to raczej naturalnie mogę rodzic, tylko mam geny nie takie a to raczej nie jest wskazanie do cc. Chyba, że coś się zmieni to wiadomo. Ważne żeby się urodziło zdrowe, nie ważne jak!
Na pewno będę musiała mieć amniopunkcje...
 
Chce w to wierzyć, chce aby tata mój na święta tulil wnuka. Albo chociaż w tych okolicach. Tzn jak pytałam kiedyś lekarza to raczej naturalnie mogę rodzic, tylko mam geny nie takie a to raczej nie jest wskazanie do cc. Chyba, że coś się zmieni to wiadomo. Ważne żeby się urodziło zdrowe, nie ważne jak!
Na pewno będę musiała mieć amniopunkcje...
W Twoim przypadku te wszystkie testy ktore sie wykonuje na 1 prenatalnych sa bezpłatne czy jednak musisz płacić? Czy tylko amniopunkcja i nic więcej.
 
Widzisz ja juz wylecialam z obiegu i nie pamiętam.
Niby powinnam ale też nie jestem pewna czy będę miała na nfz. Chociaż chciałabym bo bym zrobiła dwa razy dla porównania. Chcę zrobić test sanco, jednak to dosyć ważne badanie w moim przypadku. Ogólnie jeszcze te badanie muszę zrobić w kierunku zespołu łamliwego chromosomu x, bo dzisiaj się okazało, że nie byłam w ogóle zarejestrowana, ale to byłoby pół biedy, bo by mi pobrali krew jeśli by tego dnia robili te badania. Więc za tydzień znowu muszę iść do invicty.
 
Mamy w piątek druga dawkę bexsero.. trzymajcie kciuki. Żyje nadzieją ze teraz bedzie juz lzej niz przy pierwszej. Zobaczymy ile ten moj klopsik waży.
 
Dziecko mi mleko odrzuciło.. zaczęłam zmieniać na 3, doszłam do pół na pół i bach.. najpierw wieczorne karmienie poszlooo, a dzisiaj już tylko jedna butelka rano. Tego wcześniejszego też nie chciała, na butelkę dostaje szału :( oby to było chwilowe, chociaż jest już duża to mleko jakimś spokojem dla mnie było
 
reklama
Malina odpisuje tu. Kurde taka sama nazwa początek i dodałam tam :/:/

Ale chyba pisałaś, że w nocy nie je ? Albo coś pomyliłam. Moja w dzień co 3h. No i wiadomo jakiś chrupek, albo mi coś podkradanie :p
 
Do góry