reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Maliny
Uchodzą za doskonałe remedium na poranne mdłości. Liście stosuje się także w profilaktyce poronienia oraz w celu ułatwienia porodu. W związku z tym nie ma powodu, by w czasie ciąży rezygnować z malin. Herbaty oraz napary z liści wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mięśnia macicy i mogą sprawić, że poród będzie trwał krócej. Zaleca się je pić na kilka tygodni przed planowaną datą przyjścia na świat dziecka.
Są doskonałym źródłem witaminy C, magnezu, żelaza i stanowią smaczny element diety. Liście można wykorzystać również w leczeniu wysypki skórnej oraz bólu gardła, wystarczy przyłożyć je do skóry. Wykazują również działanie odprężające i uspokajające.



Wiktorka ja licze ze uda mi sie z drugim jak z pierwzzym. Czyli zero zbednego noszenia na rekach, przy julce gotowalam, sprzatalam lezala bardzo grzecznie i wolala tylko jak karmienie. Nawet mokry pampers jej nie przeszkadzal. Dobrze mam tez bo mam Julcie o w razie czego rzuci okiem na mala kiedy ja np bede musiala w domu cos zrobic. Oczywiscie jestem za chustowaniem jak ktos to lubi. Mnie to w ogole nie ciagnie.
 
reklama
Jestem dziewczyny na patologii ciazy, wyszlo, ze młoda ma tachykardie na ktg... Podali mi kroplówki nawadniające i troche jej sie tętno uspokoiło...mam nadzieje, ze juz sie to nie powtorzy i mnie wypuszczą.
 
reklama
Kochane nie doczytałam do końca ale chcę się z Wami podzielić doswiadczeniem:

naciecie- 3 porodu, zero nacięcia ani pęknięcia. Da się! Nie wiem na ile to genetyka a na ile masaż krocza- gdzieś mam instruktaż jaki wykonywała to mogę podesłać.

Lewatywa- uważam że pomocna i wzmaga akcje porodową i choć nie przyjemna warto.

Wzrost- mam 157 cm i drobniusia jestem i nie ma związku z porodem za bardzo. Takie mam odczucia ale urodziłam małe dzieci.

Z kl to ile kobiet tyle historii. W każdym razie da się- nawet jeśli wcześniej były złe doświadczenia z tym związane. Pierwsze dziecko karmiła z bólami i nerwami niecałe 7 miesięcy, drugie 2.5 roku, trzecie ponad 3 lata.

@Dagaa11 trzymaj się. Jak na teraz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry