reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

A wiem o co miałam pytać, robiłam Igiemu mocz, ale pobierałam do woreczka w osadzie wyszły mu bakterie ziarniaki bardzo liczne, pediatra kazała pobrać mocz na posiew, ale dziś nam się nie udało mam wrażenie, że Igor ma jakąś blokadę bo po 40 min założyłam mu pampersa i zrobił siku, a tak chodziłam za nim z tym kubkiem i du.pa [emoji1745] ale o co miałam pytać bo gastroenterolog, u której dziś byliśmy mówi, że przy pobieraniu do worka tak może być i w sumie nie wiem czy się martwić czy nie martwić, a nie ma mojej pediatry więc nie mam kogo konkretnie dopytać :(
Niestety taki urok woreczków. Powiem Ci wiecej.. jak bylam z Jula w przychodni pobrać krew zrobic morfologie, crp i cukier jak ja brzuch tak bardzo bolał.. pani laborantka dorzucila nam mocz.. poprosila o pójście do szpitalnej toalety i nasiusianie do kubka. Poszlam z mloda i nie było mowy o tym by mogla się podmyc w tych okolicach.. oddalam ten mocz i mowilam ze to kiepski pomysl.. brak umycia do takiego badania skutkowal tym ze wyszly jej leukocyty i bardzo liczne bakterie.. kolejny mocz z domu poprawkowy z umyciem i pelna higiena wyszedl wzorowy.
Ty i tak sie ciesz ze pobierasz mocz chlopcu nie dziewczynce.. oj ja to się namęczyłam z małą Julcia a ona czesto miala infekcje układu moczowego.
 
reklama
Mogą wyjść bakterie przy woreczkach. Możesz spróbować zaraz po obudzeniu ściągnąć Igiemu pampersa i przejechać wilgotną dłonią po wzgórku łonowym - zaraz powinien zrobić siku :)
My kombinowalismy z suszarka.. puszczalismy wode.. nieraz bylo mega ciezko.. ale najlepiej wlasnie przebudzic się przed dzieckiem i jak tylko maluch sie obudzi szybko go rozpieluchowac i polować 😂
 
Mogą wyjść bakterie przy woreczkach. Możesz spróbować zaraz po obudzeniu ściągnąć Igiemu pampersa i przejechać wilgotną dłonią po wzgórku łonowym - zaraz powinien zrobić siku :)
Niestety taki urok woreczków. Powiem Ci wiecej.. jak bylam z Jula w przychodni pobrać krew zrobic morfologie, crp i cukier jak ja brzuch tak bardzo bolał.. pani laborantka dorzucila nam mocz.. poprosila o pójście do szpitalnej toalety i nasiusianie do kubka. Poszlam z mloda i nie było mowy o tym by mogla się podmyc w tych okolicach.. oddalam ten mocz i mowilam ze to kiepski pomysl.. brak umycia do takiego badania skutkowal tym ze wyszly jej leukocyty i bardzo liczne bakterie.. kolejny mocz z domu poprawkowy z umyciem i pelna higiena wyszedl wzorowy.
Ty i tak sie ciesz ze pobierasz mocz chlopcu nie dziewczynce.. oj ja to się namęczyłam z małą Julcia a ona czesto miala infekcje układu moczowego.
My kombinowalismy z suszarka.. puszczalismy wode.. nieraz bylo mega ciezko.. ale najlepiej wlasnie przebudzic się przed dzieckiem i jak tylko maluch sie obudzi szybko go rozpieluchowac i polować [emoji23]
Tylko do posiewu każą mi go najpierw umyć i jeszcze spsikac Octaniseptem żeby właśnie nie wyszły tam różne dziwne rzeczy, wiem, że z chłopcem jest i tak lepiej, ale on raczkuje po całej łazience i szoruje tym siusiakiem po płytkach przez co obawiam się, że wynik znowu wyjdzie jak ten z woreczka, dziś robię drugie podejście trzymajcie kciuki [emoji86] spróbuję pomysłu z wilgotną dłonią:)
 
Próba nr 2 nieudana [emoji1751]poddałam się po 40 min kiedy był już zmarznięty i tak szorował siuskiem po całej łazience, a po założeniu pampersa zrobić siku, najgorsze, że ja już nie mam więcej kubków [emoji1751]
 
Cześć ciocie co u was? [emoji846][emoji846]

Witam się w ten ważny dzień [emoji3526] Daga kończy roczek [emoji3590]Zobacz załącznik 1128060
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że wtrącę się na chwilkę do wątku i pozwolę sobie u was napisać jednego posta.

Wszystkiego najlepszego Daguś z okazji skończenia roczku! Rośnij Słonko i rozwijaj się tak pięknie dalej :) Zdróweczka i uśmiechu 🎂🧸❤ Jaka ona już duża 🙈

Dziewczynom z wątku również zdrówka dla ich maleństw :)
 
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że wtrącę się na chwilkę do wątku i pozwolę sobie u was napisać jednego posta.

Wszystkiego najlepszego Daguś z okazji skończenia roczku! Rośnij Słonko i rozwijaj się tak pięknie dalej :) Zdróweczka i uśmiechu 🎂🧸❤ Jaka ona już duża 🙈

Dziewczynom z wątku również zdrówka dla ich maleństw :)
Zapraszamy i do nas :)
 
Dziękuję dziewczyny za życzenia dla Dagi [emoji3590]

@Maliina jaki Filip już poważny chłopak [emoji87] Jeju moja Daga przy nim to by była taki maluch [emoji85]

Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że wtrącę się na chwilkę do wątku i pozwolę sobie u was napisać jednego posta.

Wszystkiego najlepszego Daguś z okazji skończenia roczku! Rośnij Słonko i rozwijaj się tak pięknie dalej :) Zdróweczka i uśmiechu [emoji512][emoji3471][emoji173] Jaka ona już duża [emoji85]

Dziewczynom z wątku również zdrówka dla ich maleństw :)

Ooo Cześć kochana [emoji3590] dziekujemy za pamięć i życzenia [emoji6] miło cię tu widzieć, może zostaniesz na dłużej? [emoji6]

Co u was? Jak córcia? [emoji3590]
 
Kurcze, mi się wydaje że troszeczkę za wysoko ten zagłówek. Nie powinien być na wysokości uszów? Nie znam się tak bardzo, w każdym razie tak ustawiałam młodemu jak był mały. .
A to mały szkodnik [emoji7] macierzyństwo zmienia perspektywę patrzenia na świat. Szczerze ja sobie nie mogę teraz wyobrazić oddania w tym momencie małej do żłobka. Jest taka malutka i bezbronna. Może dlatego że cały czas jest ze mną i i nasze najdłuższe rozstanie trwało 4h. Z starszym nie miałam takich myśli, ale może też dlatego, że studiowałam dziennie więc suma summarum zostawał z tesciami na te kilka godzin gdy jechałam na uczelnię. I oboje się przyzwyczailiśmy do tego.
 
reklama
Kurcze, mi się wydaje że troszeczkę za wysoko ten zagłówek. Nie powinien być na wysokości uszów? Nie znam się tak bardzo, w każdym razie tak ustawiałam młodemu jak był mały. .
A to mały szkodnik [emoji7] macierzyństwo zmienia perspektywę patrzenia na świat. Szczerze ja sobie nie mogę teraz wyobrazić oddania w tym momencie małej do żłobka. Jest taka malutka i bezbronna. Może dlatego że cały czas jest ze mną i i nasze najdłuższe rozstanie trwało 4h. Z starszym nie miałam takich myśli, ale może też dlatego, że studiowałam dziennie więc suma summarum zostawał z tesciami na te kilka godzin gdy jechałam na uczelnię. I oboje się przyzwyczailiśmy do tego.
Wiesz co chyba zdjęcie tak wyszło akurat bo jak teraz patrzę to ma całą główkę w zagłówku :) wcześniej mi chyba jakoś łatwiej przychodziła myśl o żłobku, a teraz też jakoś sobie tego nie wyobrażam [emoji85]
 
Do góry