reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dzieki [emoji8]
Szczerze to jestem przerażona bo nie spodziewalam się ze wyjdzie mi cos takiego, pierwsza ciąża była bezproblemowa a teraz to...
Myslisz ze moge poczekać do 3.12 czyli wizyty u mojej gin i dopiero umawiac sie do diabetologa czy moze powinnam juz teraz jesli wyniki wyjda zle ? U nas w mieście do diabetologa nie ma kolejek więc moze warto bylo by isc juz w przyszlym tygodniu ?
Wiesz co, ja nie czekałam na wizyte do.gina, tylko wcześniej sie umowilam sama do diabetologa- jeśli masz taka możliwosc, to moze tez tak zrób.
Nie stresuj się :* będzie dobrze [emoji173]️
 
reklama
Wiesz co, ja nie czekałam na wizyte do.gina, tylko wcześniej sie umowilam sama do diabetologa- jeśli masz taka możliwosc, to moze tez tak zrób.
Nie stresuj się :* będzie dobrze [emoji173]️
Dzieki[emoji8]
I tak chyba zrobie, jak tylko przyjda mi wyniki i beda zle to od razu dzwonie do poradni, w przyszlym tygodniu juz powinnam miec wizytę wiec chyba lepiej wcześniej zaczac dzialac a nie czekac...
Pamietasz moze jakie sa dokladnie normy krzywej ?
 
Dzieki[emoji8]
I tak chyba zrobie, jak tylko przyjda mi wyniki i beda zle to od razu dzwonie do poradni, w przyszlym tygodniu juz powinnam miec wizytę wiec chyba lepiej wcześniej zaczac dzialac a nie czekac...
Pamietasz moze jakie sa dokladnie normy krzywej ?
Tak zrób :* bedzie dobrze.
Mi diabetolog podała takie normy:
Na czczo do 90 (ja mialam 94 i już mi stwierdzili cukrzyce...)
Po 1h do 180
Po 2h do 150
 
Tak zrób :* bedzie dobrze.
Mi diabetolog podała takie normy:
Na czczo do 90 (ja mialam 94 i już mi stwierdzili cukrzyce...)
Po 1h do 180
Po 2h do 150
Ehh czyli norma na czczo do 90?
Mi wyszło tak wiec pewnie nie unikne wizyty u diabetologa
Screenshot_2018-11-22-16-58-50.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-22-16-58-50.jpeg
    Screenshot_2018-11-22-16-58-50.jpeg
    68,5 KB · Wyświetleń: 778
Wizyte u gin mam dopiero 3.12 wiec chyba jutro juz sie umowie do diabetologa i w przyszlym tygodniu pójdę
W internecie da sie znalezc zapis, ze norma jest do 92. Wiem tez, ze niektorzy diabetolodzy przestrzegaja tego 92. Moja lekarka stosuje norme do.90 wiec i ja sie tego trzymam :) jeśli masz mozliwosc, to tak jak.jiz wczesniej pisalam- idz do diabetologa juz, nic nie stracisz. Też myśle, ze dieta w zupelnosci wystarczy! :*
 
Daga jak wy sie czujecie? Dopiero teraz czytam Twoje wieści. Mam nadzieje ze to chwilowy wyskok. Trzymaj sie i daj znac co u was.
 
Daga jak wy sie czujecie? Dopiero teraz czytam Twoje wieści. Mam nadzieje ze to chwilowy wyskok. Trzymaj sie i daj znac co u was.
Wczoraj wróciłysmy do domu po obserwacji na patologii ciąży. Pozniejsze zapisy wychodziły już o wiele lepiej. Za tydzien w piątek mam kolejne ktg i ostatnią już wizyte no i zobaczymy. Dzisiaj 38+3, rozwarcie na opuszek palce, skurczy brak...młodej podoba sie w brzuszku ;)
 
reklama
Wczoraj wróciłysmy do domu po obserwacji na patologii ciąży. Pozniejsze zapisy wychodziły już o wiele lepiej. Za tydzien w piątek mam kolejne ktg i ostatnią już wizyte no i zobaczymy. Dzisiaj 38+3, rozwarcie na opuszek palce, skurczy brak...młodej podoba sie w brzuszku ;)
Ale zlecial ten czas. Juz koncowka i coraz blizej:) moja cora tez nie chciala wyjsc. Ciekawe jak będzie teraz. Super ze zapisy ktg juz lepsze.
 
Do góry