reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

No właśnie zamówiłam pake ubranek dla synka na Vinted [emoji23]
Ja później już chowałam bo obawiałam się, że w końcu stracę dach nad głową [emoji23] a na końcu wyszło, że muszę zakupić pełną wyprawkę w rozmiarze 50 [emoji23] ale zadbałam o zdrowie psychiczne mojego męża i zamawiałam wszystko do teściów [emoji85]
 
reklama

Dziewczyny, wpadłam na tiktok, bo czasem lubię się cofnąć w rozwoju i w czeluściach ludzkiej głupoty znalazłam filmiki tej dziewczynki. Z taką choroba mówi słowa ! Mam nadzieję, że to wygra !
Ja tylko zostawiam.
 
Jedziemy nad morze. Już ponad 4h za nami z przerwą w Warszawie. Zastanawiam się jak tam będzie. Samochód załadowany po sufit. Malizna śpi, oby tylko ta podróż zleciala
 
Mam nadzieje ze dojechaliscie spokojnie 🥰🥰
Tak. :) Nie mogliśmy jej z plaży wyprowadzić. To będzie ciężki czas. Prawie puściła pawka z płaczu, bo nie pójdzie i koniec. Nie wiem jak to będzie kiedy ludzi będzie dużo.
IMG_20200705_192742.jpg
 
Hejka :) czy któreś z naszych szkrabów jest już po szczepieniu Nimenrixem ? My mamy mieć dzisiaj, a Igor od tygodnia ma lekki kaszel, ale to na zasadzie, że raz, dwa razy dziennie zakaszle kichnie po tym i spokój i sama nie wiem [emoji85] osłuchowo pewnie będzie czysty nie wiem czy to suche powietrze myślę, że skoro ma tak od tygodnia to zapewne już by mu się infekcja rozwinęła, ale to takie gdybanie, pediatra sama kazała mi ocenić czy chce przyjechać szczepienie [emoji1751]
 
Hejka :) czy któreś z naszych szkrabów jest już po szczepieniu Nimenrixem ? My mamy mieć dzisiaj, a Igor od tygodnia ma lekki kaszel, ale to na zasadzie, że raz, dwa razy dziennie zakaszle kichnie po tym i spokój i sama nie wiem [emoji85] osłuchowo pewnie będzie czysty nie wiem czy to suche powietrze myślę, że skoro ma tak od tygodnia to zapewne już by mu się infekcja rozwinęła, ale to takie gdybanie, pediatra sama kazała mi ocenić czy chce przyjechać szczepienie [emoji1751]
My tylko bexsero robilismy... Srednio jest możliwość na nimenrix bo u nas stosuja odstępy miedzy szczepieniami a juz mamy na glowie mmr albo priorix jeszcze nie zdecydowalam... Kolejna dawka pneumokokow i zaraz po tym 5w1.
 
My tylko bexsero robilismy... Srednio jest możliwość na nimenrix bo u nas stosuja odstępy miedzy szczepieniami a juz mamy na glowie mmr albo priorix jeszcze nie zdecydowalam... Kolejna dawka pneumokokow i zaraz po tym 5w1.
My też nie mamy jeszcze MMR i zastanowię się kiedy będę szczepić bo Igor ma alergię na białko jaja i się trochę boje.
 
reklama
My już po szczepieniu, oby bez żadnych niespodzianek [emoji120]
MMR nie wiem kiedy będę szczepić, pytałam pediatry co robimy ona nie nalega, jak chce to możemy szczepić, a jak nie chce możemy czekać nawet do 2 roku życia, dla niej to bez znaczenia to już ja mam podjąć decyzję.
Mamy na pokładzie mamę, która szczepiła MMR przy alergii na białko jaja ?
W przychodni chyba mają dosyć Igora [emoji85] pytają czy mogę im wysłać smsem wagę i wzrost bo nie podejmują się ważenia mojego dziecka [emoji23] teoretycznie mieliśmy mieć dzisiaj bilans, ale Pani jedynie zapytała czy coś mnie niepokoi [emoji85] Igor i lekarz to złe połączenie, oj bardzo złe [emoji85]
IMG_20200707_124826449_HDR.jpeg
 
Do góry