reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Jak teraz scisnelam cala pierś to też delikatnie się siara sączyła, ale już duzo mniej niz w nocy xD, no i tylko ta jedna. Ale jak Wam też się to zdarzała to znaczy ze wszystko ok xD może faktycznie też będę mieć potem sporo mleczka :) będę musiała się uzbroić w zapasy wkladek 😂
 
reklama
Jak teraz scisnelam cala pierś to też delikatnie się siara sączyła, ale już duzo mniej niz w nocy xD, no i tylko ta jedna. Ale jak Wam też się to zdarzała to znaczy ze wszystko ok xD może faktycznie też będę mieć potem sporo mleczka :) będę musiała się uzbroić w zapasy wkladek 😂
To podobno nie jest wyznacznik. Są kobiety jak my ze maja w ciazy wycieki a po porodzie problemy z laktacja i tak jak i fleur ze epizody ciążowe pieknie rozwinely sie po porodzie.
 
Skończył 14mcy . Jest z 30 kwietnia. Z jedzeniem u nas tez ciut słabiej ale idą dwie górne czwórki... Owoce i serki pochlania.. zupki zje ale bez szalu a wszelkimi placuszkami i naleśnikami bawi sie.. zjada ale mnostwo zabawy z tym ma.
To Igor jutro kończy 13 msc :) ale pewnie dopiero jesienią ruszy bo na razie patrzy czego się złapać jak chodzi [emoji85]
Jednoskładnikowe trzeba bardzo pilnować godzin brania. Nie można sobie pozwolić na przerwę taka jak przy dwuskładnikowych. Jeśli bierzesz regularnie, nie zapijasz sokami cytrusowymi, ziołami np dziurawiec , bez wymiotów czy biegunek albo nie bierzesz z innymi lekami to bym się nie martwiła.
Ja mam dwuskładnikowe :) ale o soku nie widziałam więc dzięki :) popijam tylko wodę, soki pije bardzo rzadko ;) chociaż w sobotę popilam tabletkę piwem 0% o smaku limonki [emoji85] będę pamiętać żeby tego nie robić [emoji2957]
Dziewczyny, zaczynalo Wam cieknąć mleko już w ciąży? Jeśli tak, to jak wcześnie Wam sie zaczęły takie epizody?
Ja dziś musialam w nocy zmieniać koszulkę, bo obudziłam się ze świeżą, mokra plama na pół cycka [emoji849].
Nie miałam nigdy, ale wiem, że się zdarza :) z tym mało/dużo mleka to też żadna reguła, ja miałam bardzo dużo pokarmu już kilka godzin po porodzie, a na pooperacyjnej położne nie były w stanie nic "wydusić" :)
 
Dziewczyny, zaczynalo Wam cieknąć mleko już w ciąży? Jeśli tak, to jak wcześnie Wam sie zaczęły takie epizody?
Ja dziś musialam w nocy zmieniać koszulkę, bo obudziłam się ze świeżą, mokra plama na pół cycka [emoji849].
Mi też się w ciąży zdarzało. Mi ogólnie do teraz zdarza się że "zaworki" puszczają mimo że już teoretycznie laktacja powinna być unormowana... Mleka mam tyle że drugie bobo spokojnie bym wykarmiła.
 
Super!! Zacznij sie przyzwyczajać :) mdlosci i te sprawy.. bolesnosc piersi.
Mdłości od 4 dni męczą i to takie konkretne ale dzisiaj jakoś przestały... niepokojące... ale od wczoraj wieczorem pije wszytsko z imbirem wiec może dlatego 😀 sutki bolą strasznie a mnie nigdy nie bolały piersi przed okresem także to dla mnie nowość 😁
 
Mdłości od 4 dni męczą i to takie konkretne ale dzisiaj jakoś przestały... niepokojące... ale od wczoraj wieczorem pije wszytsko z imbirem wiec może dlatego 😀 sutki bolą strasznie a mnie nigdy nie bolały piersi przed okresem także to dla mnie nowość 😁
Nic nie jest niepokojace. Mdlosci lubia ustawac i wracac. Jednym mijaja inne mecza sie do konca ciazy. Ja mialam dodatkowo w drugiej ciazy kolatania serca.. dosłownie miałam wrazenie jakby na milisekunde sie zatrzymalo i zaczynalo bic strasznie szybko... Bardzo nie lubilam tego uczucia.. ale im wyzsza ciaza tym te dolegliwości mijały... Cierpial na straszne migreny.. poczatek ciąży byl kiepski przez takie epizody... Pozniej odpuscily za to pojawialy sie inne. Ciągle miałam coś a dzis mam wspanialego malego czlowieka. Nim sie obejrzymy i Twoj bedzie juz po tej stronie :)
 
reklama
Dziękuje [emoji3] dzisiaj już 603 także bardzo ładnie rośnie [emoji3] ale no niedowierzam normalnie [emoji3]
Gratuluję, spokojnej ciąży [emoji3590][emoji847]


Pozdrowienia ciotki od Dagi urlopowiczki [emoji28][emoji41]
IMG_20200715_123908.jpeg
IMG_20200714_140354.jpeg
IMG_20200714_135552.jpeg
 
Do góry