reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej. Przeszlam tu do was ze staraczek. Powiedzcie mi czy takie bóle podbrzusza od czasu do czasu jak by na miesiaczke towarzysza przez cala ciążę czy tylko na poczatku?
U mnie były tylko na początku.. potem doszly takie silne skurcze ze musialam kucnac i brzuch scisnac.. okazalo sie ze tak bolesnie odczuwalam powiekszajaca sie macice. Zapomnialam o tym szybko.
 
reklama
U mnie 8 tydz. A bóle czuje od 5 tc.
Wiesz co nie chce tu nic przekręcić ale gdzies na staraczkach ślad pozostal po mnie i moich bólach.. jak bede miala wene to znajde jutro i ci napisze ile to u mnie trwalo. Lekarz mi powiedział ze bole jak na miesiączkę są normalne nim organizm przestawi sie na ciaze.. co wiecej mialam nawet bol jajnika jak na owulacje i tez powiedzial ze to norma i ze na kolejnej wizycie zapomne o tym.. i rzeczywiscie wiecej boli jak na owu nie mialam a i ten na miesiaczke ustąpił. Mialam progesteron ponizej 20 i dostalam luteine.
 
Sliczne. Ja z bartka dla dziewczynek takie cudasne widzialamm.dla chlopcow zupelnie inny wybór.
Ja już nie chce z Bartka. Są bardzo sztywne. Chociaż sandały ok to te zimowe ja .kamien. elefantenow też nie ma u nas w dch. Przez neta wolę nie więc została sieciowa i są bardzo elastyczne. Zobaczymy jak się sprawdza
 
Mnie okropnie brzuch bolal. Dostałam w 10 tyg. Duphaston i było lepiej. Progesteron też miałam niski. Później bóle wracaly cyklicznie całą ciążę... Nospe kazali brać i magnez.
Ja na myśl o ciąży mam dreszcze, wszystkie możliwe bóle w niej miałam.
 
Ja już nie chce z Bartka. Są bardzo sztywne. Chociaż sandały ok to te zimowe ja .kamien. elefantenow też nie ma u nas w dch. Przez neta wolę nie więc została sieciowa i są bardzo elastyczne. Zobaczymy jak się sprawdza
Pewnie ze tak. Mi sie bartki wizualnie podobaja. Filip nosi elefanten.. kupujemy w deichmann. Z obecnych jestem meeega zadowolona ale maja tyle ogumienia ze na zjezdzalni musze mu buty zdejmowac zeby sobie nóg nie połamał.

U nas Jula przyniosla katar, Filip tez cos furczy.. chyba zaczynamy sezon jesienny powoli. Oby tylko nic sie nie rozwinęło.
Puściłam Jule do szkoły najwyżej każą jej wrócić do domu.
 
Moje dziecko przykleiło mi chorobę. Nie pamiętam, żebym się tak czuła od wielu lat. Szczerze.mowiac przez obecna sytuację czuję niepokój.
 
To Filipa buty
Screenshot_2020-09-17-09-08-12-417_com.android.chrome.jpg
 
reklama
Do góry