reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
@Kaamilaaa ostatnio mowilas, że wiesz o jaki temat mi chodzi. Widziałaś ile typiara założyła wątków haha pytania takie od czapy jak zwykle i szukanie problemów na siłę. Kurde ja to albo nie byłam tak zeschizowana dzieckiem, albo teraz jestem wredna :p
Mi to tam lotto, niech sobie nawet 100 różnych wątków zakłada jak chce [emoji6] ale serio wyczuwam tam "lekkie" przewrażliwienie we wszystkim [emoji6]
Patrz co u mnie dzisiaj było po chwili ciszy, my już od jakiegoś czasu bez klamek jak w psychiatryku :pZobacz załącznik 1191323
Haha u nas podobnie [emoji85]tutaj akurat tylko stolik ale próbowała po nim biegać więc [emoji2356]ale zazwyczaj jak się tylko odwrócę to jest na kanapie i biega albo włazi na parapet i tam biega... Jest szeroki ale jednak jest też przerwa między nim a kanapa i już kilka razy prawie tam zleciała [emoji85]
IMG_20201013_101922.jpeg
 
Mojemu dziecku się coś pomyliło chyba [emoji85]od dwóch dni lata że smoczkiem [emoji1787]



Czy wy dziewczyny też jesteście tak wkurzone na wczorajszy dzień i to co się wydarzyło?? [emoji2959]
IMG_20201023_112113.jpeg
 
Mojemu dziecku się coś pomyliło chyba [emoji85]od dwóch dni lata że smoczkiem [emoji1787]



Czy wy dziewczyny też jesteście tak wkurzone na wczorajszy dzień i to co się wydarzyło?? [emoji2959]Zobacz załącznik 1191650
nowe obostrzenia mówią mi jasno.. mamy pandemie narzędzie ktore pozwoliło nam zalozyc kagance ludziom.. zabronic im wyjścia. Odebrac prawa.. przepchnac ustawy przy ktorych ludzie beda sie buntować.. wczorajsza akcja pod domem kaczki i to jak gazem czestowali protestujace kobiety jest dla mnie nie do przyjęcia.
Jestem przeszczesliwa ze mam juz swoje wymarzone zdrowe dzieci! Ale mam corke! I mysle o niej. Kocham kazde niemowle tego swiata i nie umiem patrzec tylko na siebie bo mnie juz to nie dotyczy. Jakim prawem fiuty decyduja za nas! Nasze zdrowie fizyczne, psychiczne.. ich nieodwracalne skutki. Nie miałam poronień ale kazda z was która to spotkalo wie jaki odcisk na psychice to zostawia.
Az mnie skręca na to wszystko co sie dzieje.. mam wielką nadzieje ze to film science-fiction.. ze sie obudze i wszystko okaże się nieprawdą.
Doszlo do tego ze lekarze nie odpowiedzą za błędy z powodu covid.. bezkarnosc absolutna! Teraz wszyscy maja covid.. lekarzy z Ukrainy co dyplom na bazarze kupuja z checia przyjmuja bo po to byla ta bezkarność! Nie mozemy nic. Odebrano nam właśnie wszystko. Szkoly zdalnie.. zakaz wychodzenia dzieciom od 8-16... Seniorzy w domu maja siedziec..
Gotuje sie we mnie!
 
Bo ludzie to cipy zamiast wyjść na ulicę to protestujemy na FB. Ja wiem, że jest środek pandemii, że ludzie się boją, ale nie mamy czasu, powinniśmy wyjść dziś, jutro pojutrze tak długo zanim nie ustąpią. Zanim nie zrozumieją, że to oni są dla nas, a nie my dla nich. Policja to też cipy, zamiast włączyć mózg to wolą cicho siedzieć i słuchać debilnych rozkazów. Jak oni mogą na siebie w lustrach spogladac ?
Ludzie powinni się teraz zjednoczyć, gastronomia, fitness, baby i inni którym rząd wykańcza biznesy, niszczy poczucie bezpieczeństwa i odbiera prawo wyboru. Teraz to krótka droga do zakazania aborcji całkowicie, później do wykonywania badań prenatalnych i stosowania antykoncepcji. Teraz w szkołach zakażą edukacji seksualnej. No po prostu kosmos. Kościół jest temu winien, gdyby ludzie przestali chodzić, pokazali, że nie godzą się na uprzedmiotowienie kobiet, pedofilię może wtedy ocknęli by się !
 
Bo ludzie to cipy zamiast wyjść na ulicę to protestujemy na FB. Ja wiem, że jest środek pandemii, że ludzie się boją, ale nie mamy czasu, powinniśmy wyjść dziś, jutro pojutrze tak długo zanim nie ustąpią. Zanim nie zrozumieją, że to oni są dla nas, a nie my dla nich. Policja to też cipy, zamiast włączyć mózg to wolą cicho siedzieć i słuchać debilnych rozkazów. Jak oni mogą na siebie w lustrach spogladac ?
Ludzie powinni się teraz zjednoczyć, gastronomia, fitness, baby i inni którym rząd wykańcza biznesy, niszczy poczucie bezpieczeństwa i odbiera prawo wyboru. Teraz to krótka droga do zakazania aborcji całkowicie, później do wykonywania badań prenatalnych i stosowania antykoncepcji. Teraz w szkołach zakażą edukacji seksualnej. No po prostu kosmos. Kościół jest temu winien, gdyby ludzie przestali chodzić, pokazali, że nie godzą się na uprzedmiotowienie kobiet, pedofilię może wtedy ocknęli by się !
Ja bylam w sobote na marszu wolnosci! Policja mnie spisala za brak maseczki w parku😂 mandatu dac nie mogli bo parki wylaczone sa z obowiazku ale próbowali mi to wcisnac. Mowili o naszym marszu nawet w tvn24. Policja? Nasza miejska byla spoko.. ale przyjezdni z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp to dramat. Naruszali nietykalnośc cielesna.. popychali ludzi
. Wylapywali ciagnac do mandatow.. organizatorke marszu szarpali bez nazwisk na mundurze.. po czym uciekli jak chciala sie dowiedzieć kim jest ten smialek.
Policja z jednej str rozumiem bo straca prqce zrodlo utrzymania.. ale gdyby solidarnie wszyscy poszli z glosem ludzi byloby inaczej! Nie mieliby rak do pracy. Wszystkich nie moga zwolnic! Jest zakaz zgromadzeń.. jebac go! Wyjsc tlumnie i sie nie bac tak jak to Morawiecki mowil przed wyborami i walczyc o nas o nasze dzieci!
 
@Maliina serio spisali cię za brak maseczki parku? Jakim prawem? [emoji849]Chory kraj, chory.
Ja np już dzieci nie planuje ale wiadomo plany planami a wyjść może różnie.. Od zawsze ja i mój B wiemy że jeśli badania stwierdziły by że dziecko jest ciężko, śmiertelnie chore to nie urodziłabym. I co jeśli jednak zajdę w ciążę i tak się stanie? Zostanę zmuszona do czegoś czego nie chce. No nie wyobrażam sobie tego. A nawet nie myśląc o sobie. Przecież mam dzieci, za kilkanaście lat to one mogą stać w takiej sytuacji ibyc pozbawione wyboru. Jeśli nic się w tym kraju nie zmieni za parę lat to nic innego jak ucieczka stąd nie pozostanie. Jestem tak wściekła, tak cholernie wściekła i przerażona. [emoji2959][emoji2959]
 
reklama
@Maliina serio spisali cię za brak maseczki parku? Jakim prawem? [emoji849]Chory kraj, chory.
Ja np już dzieci nie planuje ale wiadomo plany planami a wyjść może różnie.. Od zawsze ja i mój B wiemy że jeśli badania stwierdziły by że dziecko jest ciężko, śmiertelnie chore to nie urodziłabym. I co jeśli jednak zajdę w ciążę i tak się stanie? Zostanę zmuszona do czegoś czego nie chce. No nie wyobrażam sobie tego. A nawet nie myśląc o sobie. Przecież mam dzieci, za kilkanaście lat to one mogą stać w takiej sytuacji ibyc pozbawione wyboru. Jeśli nic się w tym kraju nie zmieni za parę lat to nic innego jak ucieczka stąd nie pozostanie. Jestem tak wściekła, tak cholernie wściekła i przerażona. [emoji2959][emoji2959]
Doskonale Cie rozumiem. Czuje to samo co Ty.
I serio spisali mnie za brak maseczki a ja w zamian spisalam sobie ich nazwiska.
Policjant kazal nalozyc mi maseczke.. powiedzialam ze nie mam.. spytal mnie w takim razie jak chce stad wyjsc.. odparlam ze zawsze kurtke moge naciągnąć na twarz. Oczywiscie wracalam bez. Teraz juz w ustawie bedzie zakrywanie nosa i ust i na te okazje kupilam specjalna maseczke w ktorej nie bede pozbawiać siebie swiezego oddechu
Screenshot_2020-10-19-08-07-55-165_pl.allegro.jpg
 
Do góry