reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Z tymi żołnierzami to fake. To jakas brygada wojskowa ma cwiczenia i jeżdżą a ktos to przypisal. Choć ja takie internetowe newsy omijam to zbigniew stonoga mowil co sie bedzie dzialo i sie sprawdza a pisal tez o stanie wyjątkowym ktory ma byc z niedzieli na poniedziałek. Mam nadzieję że to się nie sprawdzi.

najlepsze ze wstalam z boląca krtania i lekkim kaszlem czyli moja rutyna juz 3 raz w tym roku ta sama infekcja.. mialam w marcu, sierpniu i teraz przelom pazdziernika/listopada tylko poki co odpukac bez kataru i goraczki wiec może szybciej sie wylize. M przeziebiony wzial dzien urlopu żeby dojsc do siebie przez weekend. Julce nos przytkało z jednej str. Mamy nasza złota Polska jesien.. ale co tam strach sie wychylic bo bedzie ze covid.
 
Z tymi żołnierzami to fake. To jakas brygada wojskowa ma cwiczenia i jeżdżą a ktos to przypisal. Choć ja takie internetowe newsy omijam to zbigniew stonoga mowil co sie bedzie dzialo i sie sprawdza a pisal tez o stanie wyjątkowym ktory ma byc z niedzieli na poniedziałek. Mam nadzieję że to się nie sprawdzi.

najlepsze ze wstalam z boląca krtania i lekkim kaszlem czyli moja rutyna juz 3 raz w tym roku ta sama infekcja.. mialam w marcu, sierpniu i teraz przelom pazdziernika/listopada tylko poki co odpukac bez kataru i goraczki wiec może szybciej sie wylize. M przeziebiony wzial dzien urlopu żeby dojsc do siebie przez weekend. Julce nos przytkało z jednej str. Mamy nasza złota Polska jesien.. ale co tam strach sie wychylic bo bedzie ze covid.
Zdrówka.
My też chorzy. Jak mnie to wku*** teraz to już nic innego nie istnieje tylko ten cholerny covid. U nas z chorym dzieckiem nawet się do lekarza nie dostaniesz, tylko teleporady [emoji2356] jak lekarz chce dziecku cokolwiek przepisać nie badając go [emoji2959]więc po dzisiejszej teleporadzie wiem tyle ile przed, nic mi więcej lekarka nie pomogła [emoji52] jak chce to mogę szukać lekarza prywatnie a jak nie no to jeśli się pogorszy to dzwonić ponownie albo iść na nocna opiekę.
 
Zdrówka dziewczyny. U mnie dzięki Bogu dzieci się trzymają. Mnie od wczoraj katarzysko trzyma.

W mojej przychodni teleporada i jak coś się dzieje to umawiają na daną godzinę do lekarza. Ale dodzwonić się tam to cud nad Wisłą. Zresztą jak wszędzie w Polsce
 
Zdrówka.
My też chorzy. Jak mnie to wku*** teraz to już nic innego nie istnieje tylko ten cholerny covid. U nas z chorym dzieckiem nawet się do lekarza nie dostaniesz, tylko teleporady [emoji2356] jak lekarz chce dziecku cokolwiek przepisać nie badając go [emoji2959]więc po dzisiejszej teleporadzie wiem tyle ile przed, nic mi więcej lekarka nie pomogła [emoji52] jak chce to mogę szukać lekarza prywatnie a jak nie no to jeśli się pogorszy to dzwonić ponownie albo iść na nocna opiekę.
Z tego co wiem jest jakis zapis ze dziecku do 2 lat nie wolno udzielać teleporady tylko konsultacja osobista.
Jule bola miesnie i kosci oraz glowa. Czyli zaziebiona.
Do M zadzwonił szef z firmy ze ma sie skontaktować z lekarzem.. i boje się że wysla go na test i jeszcze wyjdzie pozytywny to juz w ogole...
 
Z tego co wiem jest jakis zapis ze dziecku do 2 lat nie wolno udzielać teleporady tylko konsultacja osobista.
Jule bola miesnie i kosci oraz glowa. Czyli zaziebiona.
Do M zadzwonił szef z firmy ze ma sie skontaktować z lekarzem.. i boje się że wysla go na test i jeszcze wyjdzie pozytywny to juz w ogole...
Też jakiś czas temu czytałam że dziecko do 2 lat powinno zostać zbadane. No ale co zrobisz jak w większości miejsc nie przyjmą bo ma tylko albo aż kaszel i katar. Tylko że kaszle już któryś dzień, leki bez recepty które teraz mi lekarka poradziła to i sama znałam i podawałam [emoji2368]szukam prywatnie bo jednak ten kaszel u obojga totalnie mi się nie podoba, nie chce żeby było z tego coś gorszego.
 
Zdrówka dziewczyny. U mnie dzięki Bogu dzieci się trzymają. Mnie od wczoraj katarzysko trzyma.

W mojej przychodni teleporada i jak coś się dzieje to umawiają na daną godzinę do lekarza. Ale dodzwonić się tam to cud nad Wisłą. Zresztą jak wszędzie w Polsce
A z dodzwonieniem się do przychodni to jest dopiero dramat. 2 dni pod rząd dzwoniłam, kilkanaście razy sprawdzałam czy mam dobre numery bo ciągle cisza... Na stronie żadnej informacji, dopiero wczoraj udało mi się dodzwonić do administracji i tam się dowiedziałam że nasza nie działa bo na kwarantannie wszyscy i inny oddział tej przychodni dziś ruszył.
 
Do tego sama czuję się jak [emoji90], głowa mnie boli, katar, ból gardła, ogólnie nie mam sił na nic, byle jakoś do wieczora dociągnąć [emoji849]
 
Hej hej ;) u mnie w ciąży z córką nt wyszło 2,4, usg prenatalne wyszło ładnie, natomiast test pappa tragicznie ryzyko trisomii 21 1:33. Zdecydowaliśmy się na test sanco. Czekaliśmy na wynik ok4-5 dni (jeden z najgorszych chwil w moim życiu). Wykluczył wady i corcia zdrowa. Chociaż powiem Ci ze do końca ciąży zyłam mimo to w strachu. Pamiętaj ze test pappa to statystyka i rzadko kiedy się potwierdza. Daj znać jak już będziesz miała wynik :*Piękny brzusio
emoji7.png
jej ale zleciało. 3mam kciuki za szybkie rozwiązanie i szybki powrót ze szpitala ;)Będzie Pani zadowolona ;)

Rany jak wam te dzieci wyrosły. Dziewczynki jakie wygadane, jakie włoski
emoji7.png
zazdroszczę tych kiteczek. U mojej jeszcze za krótkie żeby związać a wszystkie spinki czy opaski czy czapki są za chwile zdejmowane
emoji85.png

Chłopcy jacy łobuziaki
emoji38.png


Co do wyroku TK ja jestem jak najbardziej za wyborem. Byłam na strajku j jak się uda będę trz w sobotę. Straciłam ciążę i w późniejszym okresie jak i w pierwszych tygodniach. I z własnego doświadczenia wiem ze lepiej dla własnego zdrowia psychicznego pozegnac się z dzieckiem/ pogodzić się z odejsciem na wcześniejszym etapie ciąży . W ostatniej ciąży żyłam w strachu po pappie. I nie powiem miałam milion myśli. A to nie była wada letalna. Poprostu sobie tego nie wyobrażam jak to teraz ma wyglądać. I bierze mnie taki wkur...... że masakra
emoji2959.png
emoji35.png


@Malina jak tak patrzę na zasypianie Filipka to tak jak mój starszy. Wystarczyło ze poczuł się senny to sam zasypiał. Mloda jest jak Daga Kamili. Jak tylko poczuje łóżeczko to ryk. Wychowywani tak samo
emoji85.png
emoji86.png


@liczba dostałam nagranie od znajomej ze są przecieki ze od poniedziałku wprowadzą stan wyjątkowy i nas pozamykają. Ponoć żołnierze są już wysyłani na rogatki. Wiesz może coś o tym czy to fake? W tym kraju juz można się wszystkiego spodziewać
emoji2959.png

Nic o tym nie wiem. Mąż pojechał do swojej rodziny, do poniedziałku mieli brać wolne. I tylko szkolenia jakieś, będą pomagać w pobieraniu próbek.
 
reklama
Też jakiś czas temu czytałam że dziecko do 2 lat powinno zostać zbadane. No ale co zrobisz jak w większości miejsc nie przyjmą bo ma tylko albo aż kaszel i katar. Tylko że kaszle już któryś dzień, leki bez recepty które teraz mi lekarka poradziła to i sama znałam i podawałam [emoji2368]szukam prywatnie bo jednak ten kaszel u obojga totalnie mi się nie podoba, nie chce żeby było z tego coś gorszego.
Zwłaszcza ze u maluchów kaszel schodzi bardzo szybko. Ta sluzba zdrowia moze nie istniec. Ja nie wierze w ogole w to co sie dzieje. Cieszę sie z luxmedu tam nie zdarza mi się odmowa.
 
Do góry