reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Nie kupie takiego absolutnie ale bardzo mi sie spodobal.
Tez czegos szukam na swieta dla malego.
Ja chyba kupię ten co wyslalam, zrobimy zrzutem na święta z Babciami. Jeszcze się zastanawiam, bo nie umiem sobie tego wyobrazić jak dziecko przy tym będzie wyglądało i czy to dobry pomysł.
 
Mi sie te mamuty nie podobaja
Ale rozwazam ten jeszcze
Screenshot_2020-11-24-17-33-02-961_pl.allegro.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dobrze, w zasadzie normalnie, córka w swoim pokoju mamuta, Jasiu u siebie ma drewniany zestaw z tablicą kredową na górze oba spisują się fajnie chociaż ten drewniany kredowy trudniej się myje.
Mallina no każdemu według potrzeb ;)
 
Ja dzisiaj cały dzień po trochę przeglądam te stoliki krzesła. Piękne rzeczy teraz robią. Ale jak że wszystkim można zglupiec. Chyba faktycznie takie najprostsze będzie narazie najlepsze. Chciałam bardzo, żeby miało jakieś organizery, szufladę czy coś żeby kredki połapać, no ale ciężko znaleźć
 
Ja dzisiaj cały dzień po trochę przeglądam te stoliki krzesła. Piękne rzeczy teraz robią. Ale jak że wszystkim można zglupiec. Chyba faktycznie takie najprostsze będzie narazie najlepsze. Chciałam bardzo, żeby miało jakieś organizery, szufladę czy coś żeby kredki połapać, no ale ciężko znaleźć
Tu jest coś prostego, ale ze schowkiem na przybory do rysowania, a cena myślę znośna :)
 
reklama
Jaki, pokaz ? Ja chcę coś jak biurko, żeby mogła rysować i też przy tym jeść. Znalazłam fajne, ale nie wiem czy ona jeszcze nie jest na to zbyt mała. Chociaz, to rośnie z dzieckiem więc może warto kupić takie zamiast wydać 200, a zaraz znowu zmieniać.. nie wiem nie wiem nie wiem.

Jestem ciekawa jak takie stoliki sprawdzają się u dzieci, ale jako inż. na początku swojej pracy rysowałam na stołach kreślarskich i przy większej ilości godzin było to bardzo męczące dla kręgosłupa.
Na tradycyjnym stoliczku jednak dziecko rysując, oprze sobie rączki o stół i ma jakieś podparcie dla tułowia :)
 
Do góry