reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Martucha co tam u Was?
Wróciłam do pracy z początkiem grudnia. Zapieprz jakich mało. Młoda wciaz na cycu. Nie ma opcji by przestała.
Z końcem roku kupiliśmy z M. mieszkanie 3 pokoje, sąsiednie nowe osiedle. Na wiosnę odbieramy klucze. Mega sie jaramy.
Poki co wszyscy zdrowi i niech tak zostanie 🙏🏻
 
Super Marta 😊 tylko sie cieszyc i to utrzymac.

Ja wykupilaam na poniedziałek Julce badania: morfologia, glukoza i zelazo.. jakas taka bardziej blada jest niz zwykle i wole sprawdzic.

A na dokladke wyszla mi opryszczka i jestem przerażona ze moze mi zniszczyc pigment i bede musiala miec poprawkę. Tak bardzo nie chcę drugi raz.
 
Udało sie! Fifi od 1 marca bedzie chodził do żłobka [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
No i extra [emoji854][emoji16]
Daga to do przedszkola pójdzie na pewno wcześniej niż młody.
Wróciłam do pracy z początkiem grudnia. Zapieprz jakich mało. Młoda wciaz na cycu. Nie ma opcji by przestała.
Z końcem roku kupiliśmy z M. mieszkanie 3 pokoje, sąsiednie nowe osiedle. Na wiosnę odbieramy klucze. Mega sie jaramy.
Poki co wszyscy zdrowi i niech tak zostanie [emoji1317]
Super, gratuluję mieszkania [emoji854]


U nas w sumie nic ciekawego, Daga przeszła ospę, teraz ma fazę buntu na totalnie wszystko... Takie akcje potrafi odwalic że głowa mała...
A na zdjęciach jak aniołek [emoji56] a tak na prawdę to mały diabełek [emoji48][emoji16]
IMG_20210108_163013.jpeg
 
No i extra [emoji854][emoji16]
Daga to do przedszkola pójdzie na pewno wcześniej niż młody. Super, gratuluję mieszkania [emoji854]


U nas w sumie nic ciekawego, Daga przeszła ospę, teraz ma fazę buntu na totalnie wszystko... Takie akcje potrafi odwalic że głowa mała...
A na zdjęciach jak aniołek [emoji56] a tak na prawdę to mały diabełek [emoji48][emoji16]Zobacz załącznik 1224535
Jakie wlosyyy. Mówisz, że już miała ospę :o ? A skąd to złapała ?
My przed szczepieniem na to. Boje się ospy bardzo.
 
Jakie wlosyyy. Mówisz, że już miała ospę :o ? A skąd to złapała ?
My przed szczepieniem na to. Boje się ospy bardzo.
Nie wiem gdzie złapała bo zanim zachorowała siedzieliśmy już długo w domu [emoji2272]
Ja nie szczepilam ani młodego ani D, oboje przeszli podobnie (młody miał chyba 3latka jak przechodził) 2-3dni Podwyższona lekko temp, krostki, pęcherzyki i strupki, po tygodniu śladu nie ma [emoji846]
 
Nie wiem gdzie złapała bo zanim zachorowała siedzieliśmy już długo w domu [emoji2272]
Ja nie szczepilam ani młodego ani D, oboje przeszli podobnie (młody miał chyba 3latka jak przechodził) 2-3dni Podwyższona lekko temp, krostki, pęcherzyki i strupki, po tygodniu śladu nie ma [emoji846]
Ja podchodzę do ospy tak przez to, że ja prawie na nią umarłam. Myśleli, że mam czarna ospę.. to była masakra. Już kiedyś pisałam..boje się, że jednak geny.. dlatego chcę zaszczepić.
 
Ja podchodzę do ospy tak przez to, że ja prawie na nią umarłam. Myśleli, że mam czarna ospę.. to była masakra. Już kiedyś pisałam..boje się, że jednak geny.. dlatego chcę zaszczepić.
Mojej kolezanki syn tez prawie zmarl przez ospe. U nich bylo osłabienie bo maly ciągle antybiotyk i zapalenie oskrzeli i jeszcze ospe trafil. Ja lezalam w szpitalu do porodu z Julka a ona drzala o zycie dziecka.

My się zaszczepimy. Za miesiac umowe podpisze.
Kto wie jak to jest? Zlobek jakies zaswiadczenie ma mi wydać? Czy wystarczy ta umowa ze zlobkiem?
 
reklama
Mojej kolezanki syn tez prawie zmarl przez ospe. U nich bylo osłabienie bo maly ciągle antybiotyk i zapalenie oskrzeli i jeszcze ospe trafil. Ja lezalam w szpitalu do porodu z Julka a ona drzala o zycie dziecka.

My się zaszczepimy. Za miesiac umowe podpisze.
Kto wie jak to jest? Zlobek jakies zaswiadczenie ma mi wydać? Czy wystarczy ta umowa ze zlobkiem?
Ja miałam na narządach wewnętrznych, dodatkowo zapalenie płuc w powikłaniach... Przestałam chodzić, uczyłam się od nowa jak miałam 5 lat.wszyscy przechorowali w szkole, a ja nadal nie.. i wreszcie mnie dopadło.. pamiętam co mówili przy mnie lekarze, co świadczy, że takie małe dziecko już czuję lek.. ale nie o siebie, a mamę która płakała...
Boje się bardzo.
 
Do góry