reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

W okolicy jak na złość zawsze nie ma tego co szukam.
Jeśli chodzi o szczepienia widzę, że żłobek id kluby malucha dają do tego refundację - ale co to są te kluby ?
Filip wlasnie bedzie chodzil do klubu
To jest jak zlobek tylko różni sie tym ze do zlobka posylane sa dzieci ktore ukończyły 20tydzien zycia a w klubie moga byc dzieci od 1rz do 3 lat.
W żłobku powyzej 20dzieci musi byc pielęgniarka lub polozna a w klubie nie ma takiego wymagania.
Wg procedur w zlobku rodzice nie moga uczestniczyć w zajeciach z dziecmi a w klubie rodzice moga byc na kazdych zajeciach (choc teraz w dobie pandemii pewnie to nie działa)
 
reklama
Niestety ludzie sa perfidni. Sprzedaję duzo rzeczy. Jesli cos jest jak nowe to to zaznaczam.. bo nie ciezko odroznic czy różni sie od przedmiotu z półki sklepowej. Jesli cos ma ślady użytkowania to wstawiam zdjecia tak by kupujący to widzial i nie mial potem pretensji bo wiedzial co brał.
Ludzie nie zdaja sobie sprawy ze ponosza odpowiedzialność za to ze sprzedaja rzeczy niezgodne ze stanem faktycznym.
Szkoda tych wysylek nie mala kasa.. za te 40zl wolalabym kupic ksiazeczke czy cokolwiek innego. Dobrze ze odebrala Ci tą paczkę.. ale bezczelna z tym tekstem.

Snilas mi sie dzisiaj.. w zasadzie to był urywek.. ze bylam w szpitalu i przechodzila jakaś dziewczyna z forum i mówi do mnie.. "liczba rodzi"... Krzyczalas niesamowicie 😂😂
Skoro się tak darłam, to musiałam być ja ;D;D

Dziewczyny u nas dzisiaj pierwsze siku do nocnika. Po kupię obok to jest jak radosny grom z nieba ;D
 
Chwilami okropnie. To zbyt długo trwało, a ból był nawet nie do opisania.
Teraz 2 koleżanki urodziły i mówią, że lajcik.. to może coś ze mną nie tak, bo poród to dla mnie nie było spa XD
Każda z nas ma inny prog bolu. Powiem ci na pocieszenie ze z Julka bolalo mnie zdecydowanie lzej jak z Filipem. A przy obu porodach mialam bole brzuszne i krzyzowe. Zdecydowanie bardziej teraz cierpiałam..
Jak uslyszalam ze CC czulam sie jakbym w totka wygrala. Usiadlam na wozek przebrana w ta koszule do cc, i polozna ze mna biegla a ja tylko drzei otwierałam... Winde wzywałam bo jakby ona to robila to dluzej by trwalo a tak odliczalam ile skurczy mniej bede miala 😂😂
 
Każda z nas ma inny prog bolu. Powiem ci na pocieszenie ze z Julka bolalo mnie zdecydowanie lzej jak z Filipem. A przy obu porodach mialam bole brzuszne i krzyzowe. Zdecydowanie bardziej teraz cierpiałam..
Jak uslyszalam ze CC czulam sie jakbym w totka wygrala. Usiadlam na wozek przebrana w ta koszule do cc, i polozna ze mna biegla a ja tylko drzei otwierałam... Winde wzywałam bo jakby ona to robila to dluzej by trwalo a tak odliczalam ile skurczy mniej bede miala 😂😂
Możliwe, chociaż jeśli chodzi o ból to raczej mięczak nie jestem. Jednak tam myślałam, że przegryza sobie tętnice, szczególnie przy krzyżowych :p

Przyszedł stolik. Ale się malizna cieszy :)
IMG_20210115_192639_copy_1363x2008.jpg
 
Filip na wczorajszej sensoplastyce 🙈
received_837644190301296.jpeg
received_115818970402326.jpeg


Dla malego wzięłam komplet ciuchów na przebranie.. dla mnie tylko skarpety.. a Pani ostrzegala..
Uznalam ze dzieckiem nie jestem i nie zamierzam sie wybrudzic.. ale zabawa okazala sie tak oddana ze nie szlo odmowic dziecku tej fantastycznej zabawy... Jak z obklejonymi rekoma podczas robienia masy z mleka i maki postanowil sie przytulić do mamy 😂
Inne dzieci obecne daly tylko zapalnik do działań i najważniejsze ze mial kontakt z innymi.
Pierwszr pol godz jak przylepa siedzial przy mnie i dotykał tylko to co mu podalam 😂
 
Odebrałam stoik z Ikei mamut.. zamówiłam na olx ze względu na różowy kolor który nie jest już dostępny w sklepie. Stan bez śladów użytkowania. Przyszła paczka i.... Miałam ochotę wywalić to przez okno. Cena jak za nowy, a on był jak porysowany nożem. Krzesła aż kolor zmieniony. Ludzie to perfidni oszuści. W odpowiedzi usłyszałam : trzeba było kupić sobie nowe.. serio ? Odesłałam za pobraniem i odebrała więc jestem tylko 40zl w plecy za wysyłki.....

Przynajmniej już wiem, że ten zestaw nam nie odpowiada. Oczywiście gdyby był ok to by został, ale już drugiego nie chce. Lilka nie dostaje stopami do podłogi z krzesła. Zamówiłam inny niższy, nowy... Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa. Oszukiwanie perfidne ludzi mnie obrzydza. Nigdy przez to jak do tego podchodzę nie patrzę na nikogo jak na potencjalnego oszusta- a trzeba ! Od kiedy sprzedaje i kupuje to jest norma......
Ludzie są straszni... Ja to nawet najmniejsze zmechacenie np na ubraniu ujmuję w zdjeciach i ogłoszeniu. Ja też kupilam ten stolik w tym kolorze, bo tylko taki mi sie podobał. Na szczęście stan faktycznie idealny. A Ada bez problemu sama siada o schodzi z krzesła. Nawet gorzej, bo i na stolik włazi [emoji23]
IMG_20210101_152425.jpeg
IMG_20210101_144914.jpeg
 
reklama
Skoro się tak darłam, to musiałam być ja ;D;D

Dziewczyny u nas dzisiaj pierwsze siku do nocnika. Po kupię obok to jest jak radosny grom z nieba ;D
Gratulacje:) u nas już sporo tego siusiu na nocnik, jakby to była wiosna to bym próbowała odpieluchować, bo już sama woła na nocnik. Ostatnio zrobila niechcący dwójkę, to się rozplakala i wystraszyla jak zobaczyla [emoji85] ale zaczęłam tłumaczyć, ze to normalne, ze ja też robie i chodz posprzatamy i się przełamała na szczęście:)
 
Do góry