reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

U nas jakiś wstrętny regres snu. Daga budzi się w nocy i za nic nie chce spać. Kolejna nocka gdzie wstaje po północy i nie śpi praktycznie do rana. Potem że 2h się przespi i szaleje do wieczora. Ja nie wiem skąd ona czerpie siły [emoji2368]
 
reklama
Lilka bardzo chora. Temperatura prawie tydzien, katar, wymioty. byłam u lekarza nic nie pomaga, jutro znowu. Osiwieje tak się martwię.
 
Lilka bardzo chora. Temperatura prawie tydzien, katar, wymioty. byłam u lekarza nic nie pomaga, jutro znowu. Osiwieje tak się martwię.
O masz.. podejrzewają cokolwiek?
Zdrówka!

Ja dzis po usg z Julka. Wszystko ok. Nie podoba sie lekarce mocz bo wyszły dość liczne bakterie ale ostatnim razem był to efekt zle pobranej próbki moczu.
Teraz mam pobrac znów na ogolny i na posiew.
Odrobaczyc mam siebie i meza oraz przeliczona dawka syropu dla Filipa. Ja jutro mam kontakt ze swoim lekarzem czy moge to wziąć i działamy.
 
Cześć :) u nas trochę zmian, Igor od poniedziałku zaczyna żłobek, a ja od 1 marca pracę [emoji136] idzie do żłobka prywatnego ;) ale muszę sama przygotowywać jedzenie bo z cateringiem nie mogę się dogadać, nie zamierzają ze mną współpracować w temacie alergii :(
Ale żeby nie było za dobrze to ja dziś w nocy obudziłam się z bólem gardła (naszczescie początek więc po Tan*tum Ver*de zapomniałam o temacie), ale męczy mnie katar, Igor też coś zaczął się smarac i coś go chyba boli bo tak płakał i marudził, że podałam Ibuprom i na razie się ładnie bawi :) mocno liczę, że wszystko przejdzie bokiem bo mam tylko dwa tyg na adaptację, trzymajcie kciuki za Nas :))
IMG_20210206_182247099.jpeg
IMG_20210202_070337888.jpeg
 
Igor bardzo ciężko przeszedł trzydniówkę która trwała tydzień, ale zamiast wymiotów była biegunka :/
Dzisiaj zrobiłam jej badania. Crp 60. Temperatura w nocy była 40. Dzisiaj od 9 po nurofenie nie ma. Zobaczymy co będzie.. jutro mamy osłuchanie jeśli będzie nadal gorączka.
 
reklama
Do góry