reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny mam pytanie do Was, od pewnego czasu zauważyłam, że boli mnie jedna pierś od owulacji aż do miesiączki tyle tylko, że ból łagodnieje, po miesiączce jest w porządku i za chwilę na nowo, nie było by w tym nic dziwnego gdyby bolały mnie dwie piersi, ale ewidentnie tylko ta jedna, byłam na USG trochę ponad rok temu, muszę iść ponownie, ale wiecie jak to jest przy dziecku nigdy nie ma czasu...
 
Dziewczyny mam pytanie do Was, od pewnego czasu zauważyłam, że boli mnie jedna pierś od owulacji aż do miesiączki tyle tylko, że ból łagodnieje, po miesiączce jest w porządku i za chwilę na nowo, nie było by w tym nic dziwnego gdyby bolały mnie dwie piersi, ale ewidentnie tylko ta jedna, byłam na USG trochę ponad rok temu, muszę iść ponownie, ale wiecie jak to jest przy dziecku nigdy nie ma czasu...
Idź i nie zwlekaj. Ja byłam i coś wyszło w jednej, określił to jako węzeł chłonny .. Miałam powtórzyć za pół roku i już minęło. Będę się umawiała. :/
 
reklama
Idź i nie zwlekaj. Ja byłam i coś wyszło w jednej, określił to jako węzeł chłonny .. Miałam powtórzyć za pół roku i już minęło. Będę się umawiała. :/
Pójdę, pójdę zapisze się w poniedziałek bo w sumie coś tam wyczuwam, ale staram się nie nakręcać, mam nadzieję, że to nic takiego
 
Do góry