reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Mój mąż odprowadzał dziś Kasię do przedszkola i był pod takim wrażeniem, że nic nie płakała, że w nagrodę właśnie kupił małej Czuczu na zakupy :) Zobaczymy czy się jej spodoba.
My po zlobku weszlismy do sklepu i maly wzial sobie duże bańki mydlane. Frajdy nie bylo konca ale jaki strzal w kolano bo nie szło ich odlozyc na chwile.. sam nie chcial dmuchac a ja musialam w nieskończoność.
 
reklama
Filipka grupa zamknięta. Covida ma jedna z Pań. Czekamy na informacje ale Fifi miał szczescie bo wrócił w środę do żłobka i Pani juz nie bylo.
 
No to coz.. nie zdążyliśmy wrocic do żłobka i juz zamkniety. Adaptacji nigdy nie przejdziemy. Ja nie wiem co mam robic.. chyba zrezygnuje.. zeby utrzymać miejsce musze miec pracr a on ma zlobek tylko na 2h nie moge zoetawic go na 8 czy 10. A w nowej pracy tez nie dostane wolnego na starcie.. a jeszcze teraz opieka na dziecko.. ehh
 
reklama
Dzisiaj przyszła do nas hulajnoga Globber. Na tą chwilę mogę polecić. Jest super :)
Liczba co to za hulajnoga?
Super że wizyta u dentysty tak sprawnie poszła. Dostałam namiar na fajną klinikę u nas co przyjmują takie małe dzieciaczki i ponoć mają fajne podejście do nich i po tym całym lokdawnie też się z małą przejdę. Ale szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie tej wizyty [emoji28]
U okulisty też sprawnie pójdzie [emoji6]
 
Do góry