reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Sesja kroliczkow :)
IMG_20190709_100041-1406x1687.jpg
IMG_20190709_095837-1560x1823.jpg
IMG_20190709_093526-1560x2080.jpg
 
Jej jakie kochane dzieciaczki [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Kochana a kiedy masz termin? Dlaczego idziesz na cięcie skoro chciałabyś sn próbować. Ja jestem po 1cc i 2 vbac. A teraz było wręcz cudownie jeśli można tak opisać poród naturalny [emoji23]
Nie wiem czy to do mnie ale odpiszę [emoji23][emoji85]. Jestem po 2cc i lekarz powiedział że teraz oo dwóch cięciach robią kolejne bo jest bardzo duże ryzyko że mogą wystąpić komplikacje. Moge spróbować sn ale to na własną odpowiedzialność i wcześniej musze podpisać papiery.
Chciałabym spróbować ale wszyscy mi mówią że głupia jestem że chce tak ryzykować. Pokłóciłam się o to z mężem ostro, on w zupełności się na to nie zgadza. Mówi że kolejny raz nie chce przeżywać tego strachu o mnie i o dziecko. Do tego coraz częściej boli mnie blizna. Jutro mam USG to lekarz zobaczy jej grubość
Termin mam na 7września.

@Martoosia piękna sesja [emoji7][emoji7][emoji7] no teraz w końcu widzę że masz brzuszek [emoji6] te zdjęcie z chłopcami magiczne....
Uwielbiam te buziaczki i przytulanie brzucha przez starszaka.

Ps. Kupywałyście może torbę do wózka? Jeśli tak to możecie coś polecić? I Nie za miliony monet? [emoji23][emoji38]
 
Jej jakie kochane dzieciaczki [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]Nie wiem czy to do mnie ale odpiszę [emoji23][emoji85]. Jestem po 2cc i lekarz powiedział że teraz oo dwóch cięciach robią kolejne bo jest bardzo duże ryzyko że mogą wystąpić komplikacje. Moge spróbować sn ale to na własną odpowiedzialność i wcześniej musze podpisać papiery.
Chciałabym spróbować ale wszyscy mi mówią że głupia jestem że chce tak ryzykować. Pokłóciłam się o to z mężem ostro, on w zupełności się na to nie zgadza. Mówi że kolejny raz nie chce przeżywać tego strachu o mnie i o dziecko. Do tego coraz częściej boli mnie blizna. Jutro mam USG to lekarz zobaczy jej grubość
Termin mam na 7września.

@Martoosia piękna sesja [emoji7][emoji7][emoji7] no teraz w końcu widzę że masz brzuszek [emoji6] te zdjęcie z chłopcami magiczne....
Uwielbiam te buziaczki i przytulanie brzucha przez starszaka.

Ps. Kupywałyście może torbę do wózka? Jeśli tak to możecie coś polecić? I Nie za miliony monet? [emoji23][emoji38]

Dziękuje za miłe słowa :*

Ja mam torbę SMIKI kupowałam w Smyku. Za 99 zł - mega fajna. Mnóstwo przegródek ma.
Szara w ciemne gwiazdki.
 
Liczba ja już mam od ponad miesiaca. Zakladanie nic nie bolalo tylko dośc nieprzyjemne. Po zalożeniu krwawilam z 2/3 tyg a teraz nic. Tylko jakby wzroslo libido :p
Dagaa twoja mala już siedzi sama ?
 
No już bylam na skraju. Wkladka mi co prawda wystarczylo. Może ze 2 dni bylo tak, że podpaska byla potrzebna. Już mialam isć do lekarza i przeszlo. Na razie jestem zadowolona. Nic mnie nie boli nie plamie.
 
reklama
MOja mala ze 150 zaczela jesc 70....no i to z jakim cyrkiem. Nie wiem co jej sie stalo. Dzisiaj jade do mamy na 3 tygodnie i tylko sie będę martwila
 
Do góry