reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Jej jaka śliczna <3 pulorki już ma fajne :)

Dzisiaj byłam na usg i moja żaba na waży już prawie 1700g. Wszystkie wymiary prawidłowe. Trochę jestem zawiedziona bo usg trwało może z 5 -7min u mojego gina. Nawet nie miałam jak spojrzeć w monitor bo lustawiony miał pod swoim kątem. Blizna też gruba, ok 4,2mm. Najważniejsze że wszystko jest ok. Aczkolwiek myślę czy by nie pójść na te trzecie prenatalne w 4d. Tylko kurcze ładnie to kosztuje a ja za bardzo już poszalałam z wyprawką. Jeszcze zamówienie w smyku dzisiaj poszło heh. Paranoja heh

Jesli masz abonament ubezpieczenie to czasem jest darmowe to usg. Ja mialam z pzu w 3d za darmo, tylko mi lekarz prowadzacy dał skierowanie ;)
I baardzo polecam, super pamiatka i jakie widoki
 
reklama
Jej jakie kochane dzieciaczki [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]Nie wiem czy to do mnie ale odpiszę [emoji23][emoji85]. Jestem po 2cc i lekarz powiedział że teraz oo dwóch cięciach robią kolejne bo jest bardzo duże ryzyko że mogą wystąpić komplikacje. Moge spróbować sn ale to na własną odpowiedzialność i wcześniej musze podpisać papiery.
Chciałabym spróbować ale wszyscy mi mówią że głupia jestem że chce tak ryzykować. Pokłóciłam się o to z mężem ostro, on w zupełności się na to nie zgadza. Mówi że kolejny raz nie chce przeżywać tego strachu o mnie i o dziecko. Do tego coraz częściej boli mnie blizna. Jutro mam USG to lekarz zobaczy jej grubość
Termin mam na 7września.

@Martoosia piękna sesja [emoji7][emoji7][emoji7] no teraz w końcu widzę że masz brzuszek [emoji6] te zdjęcie z chłopcami magiczne....
Uwielbiam te buziaczki i przytulanie brzucha przez starszaka.

Ps. Kupywałyście może torbę do wózka? Jeśli tak to możecie coś polecić? I Nie za miliony monet? [emoji23][emoji38]
Bylam dzisiaj na USG a to moja kochana córeczka [emoji3590] Anastazja [emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 996712
Ann coś mi się pomieszalo w poście i nie dodałam cytatu. Pisała tu wcześniej taka dziewczyna nie pamiętam jaki miała nick. Coś było o cc. Tetaz już sama nie pamiętam o kogo mi chodziło [emoji3]
To że ty jesteś po dwóch cc to pamiętam i życzę wam jak najlepiej [emoji8][emoji8]
 
Jesli masz abonament ubezpieczenie to czasem jest darmowe to usg. Ja mialam z pzu w 3d za darmo, tylko mi lekarz prowadzacy dał skierowanie ;)
I baardzo polecam, super pamiatka i jakie widoki
Nie mam abonamentu niestety.
Właśnie przyszedł materac do łóżeczka [emoji1] jaram się tym jak nie wiem, a tu jeszcze tyle czasu do rozwiązania [emoji23] muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie na tym L4 heh
 
Ann coś mi się pomieszalo w poście i nie dodałam cytatu. Pisała tu wcześniej taka dziewczyna nie pamiętam jaki miała nick. Coś było o cc. Tetaz już sama nie pamiętam o kogo mi chodziło [emoji3]
To że ty jesteś po dwóch cc to pamiętam i życzę wam jak najlepiej [emoji8][emoji8]
Blizna gruba więc dalej mi świta ta myśl o sn. Weszłam na stronę naturalnie po CC i też po przeczytaniu kilku historii zaczynam mocniej o tym myśleć [emoji1]
 
Nie mam abonamentu niestety.
Właśnie przyszedł materac do łóżeczka [emoji1] jaram się tym jak nie wiem, a tu jeszcze tyle czasu do rozwiązania [emoji23] muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie na tym L4 heh

U mnie tez łóżeczko i materac jeszcze zapakowane w karton i najchętniej już bym ustawiała wszystko i dekorowała [emoji23][emoji23][emoji23] a tu jeszcze 7 tygodni do tp.
 
Jej jaka śliczna
Dzisiaj byłam na usg i moja żaba na waży już prawie 1700g. Wszystkie wymiary prawidłowe. Trochę jestem zawiedziona bo usg trwało może z 5 -7min u mojego gina. Nawet nie miałam jak spojrzeć w monitor bo lustawiony miał pod swoim kątem. Blizna też gruba, ok 4,2mm. Najważniejsze że wszystko jest ok. Aczkolwiek myślę czy by nie pójść na te trzecie prenatalne w 4d. Tylko kurcze ładnie to kosztuje a ja za bardzo już poszalałam z wyprawką. Jeszcze zamówienie w smyku dzisiaj poszło heh. Paranoja heh
Rośnie moja mała pociecha, ale już chciałabym urodzić, a powiedz mi kochana robił Ci ginekolog w czasie ciąży cytologię? Bo ja miałam robiona w zeszłym roku i nie wiem czy teraz też ?
 
Mi jeszcze nie robił cytologii bo ja miałam w październiku. Ale zapowiedział, że zrobi przed porodem na pewno na świeżo. Jutro idę do gina, to popytam kiedy będziemy robić.
 
U nas jak zwykle sie dzieje. M pojechał w delegacje do Austrii.. Ja dzis z Filipkiem na szczepienie.. Borykamy sie ciagle z wrastajacym pazurkiem mamy codziennie wizyte u podologa.. Juz wydawało sie ok..
Dzis przy kwalifikacji szczepienia pokazalam paluszek od razu odroczenie.. Zajrzala w pepek bo mowie ze nieraz cos tam sie zbiera ale jest ok ze to wina tez potu pampersa itp.. Wydawało mi sie wczoraj ze Filip ma ucho zatkane dam sobie reke uciac ze widzialam cos bialego.. Dzis sladu nie bylo.. Ale niestety z nozka musialam jechac do Gorzowa do chirurga dziecięcego bo strach przy tak malym dziecku o zapalenie kosci. Tam nas przyjęli.. Opatrunek z rivanolu, do tego moczyc nozke w szarym mydle i odciagac masujac ta skore co narasta na palec.

Ogolnie dziecko mam cudowne.. Tydz tsmu mieliśmy spotkanie calej rodziny 50 osob i bylismy do 23:00..Fifi tylko jadl i spal albo sie gapil w lampy na suficie nikt nie mogl uwierzyć ze on taki grzeczny.

Na codzień chodzimy spac 20-21 i karmienie 4.30 i o 7 wiec całkiem przyjemnie.
Filipek ważył dzis 6840g.
Nosimy juz rozmiar 74 tylko rekawki mamy wtedy za dlugie.
IMG_20190711_101251.jpg


@liczba nie zakladalam jeszcze wkladki.
Jak zdrówko?
 
reklama
U nas jak zwykle sie dzieje. M pojechał w delegacje do Austrii.. Ja dzis z Filipkiem na szczepienie.. Borykamy sie ciagle z wrastajacym pazurkiem mamy codziennie wizyte u podologa.. Juz wydawało sie ok..
Dzis przy kwalifikacji szczepienia pokazalam paluszek od razu odroczenie.. Zajrzala w pepek bo mowie ze nieraz cos tam sie zbiera ale jest ok ze to wina tez potu pampersa itp.. Wydawało mi sie wczoraj ze Filip ma ucho zatkane dam sobie reke uciac ze widzialam cos bialego.. Dzis sladu nie bylo.. Ale niestety z nozka musialam jechac do Gorzowa do chirurga dziecięcego bo strach przy tak malym dziecku o zapalenie kosci. Tam nas przyjęli.. Opatrunek z rivanolu, do tego moczyc nozke w szarym mydle i odciagac masujac ta skore co narasta na palec.

Ogolnie dziecko mam cudowne.. Tydz tsmu mieliśmy spotkanie calej rodziny 50 osob i bylismy do 23:00..Fifi tylko jadl i spal albo sie gapil w lampy na suficie nikt nie mogl uwierzyć ze on taki grzeczny.

Na codzień chodzimy spac 20-21 i karmienie 4.30 i o 7 wiec całkiem przyjemnie.
Filipek ważył dzis 6840g.
Nosimy juz rozmiar 74 tylko rekawki mamy wtedy za dlugie.
Zobacz załącznik 997716

@liczba nie zakladalam jeszcze wkladki.
Jak zdrówko?

Ale masz cudo. Moja tez jest aniol grzeczniutki. Teraz zjechala sie rodzina, jutro chrzest. Ona caly czas sie smieje i rozmawia ;) mielismy kryzys z karmieniem po odstawieniu debridatu, ale wrocilam do tego i juz jest ok. Wazy 6kg i spi od 19, na spiocha o 23 karmie i do 8 rano spiaczka;)

U mnie zdrowie bez większych zmian. Wyjechalam do mamy i tu sie jakos moze to odespie. Jestem przemeczona. Ostatnio spalam 18h :o i czulam sie pare dni duuzo lepiej.
 
Do góry