reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Mi też kazała już od 4 bo miał problemy z kupą. Zaczęłam od 6 mca, ale nie chciał więc próbowałam, próbowałam załapał tak na prawdę mam że z 2 tyg temu. Lekarze mam wrażenie w ogóle się nie szkola i nie przyswajają nie wej wiedzy. No i zrobiłam Jaśkowi wymaz z nosa, sama z siebie i co ? I są bakterie ...
 
reklama
Mi też kazała już od 4 bo miał problemy z kupą. Zaczęłam od 6 mca, ale nie chciał więc próbowałam, próbowałam załapał tak na prawdę mam że z 2 tyg temu. Lekarze mam wrażenie w ogóle się nie szkola i nie przyswajają nie wej wiedzy. No i zrobiłam Jaśkowi wymaz z nosa, sama z siebie i co ? I są bakterie ...
A co mu bylo, przeziebiony ?
Moja tez nie chciala jesc jak dalam po 4 miesiacu. Poczekalam 2 tygodnie i az piszczala. Teraz juz jedzie wszystko, mieso, ryz, jogurty.
Malina a moze mleko 2 ? Moze bedzie go lepiej trzymalo, nie tylko dwie godziny
 
@Magda2791 O! Ostatnio myślałam co u Ciebie. Morfologia super się wam poprawiła! Myślę że teraz to kwestia chwili. Przypomnę, że ja zaszłam w ciążę przy morfologii męża 1%! Także jak mówi mój ginekolog wystarczy jeden porządny plemnik!

@Wiktorka88 hmmm... Radzimy sobie, chyba całkiem nieźle. Mały jest przecudowny i nie możemy uwierzyć, że stworzyliśmy taki cud[emoji7][emoji7][emoji7]
Ogólnie jest cudownie[emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Z problemów przyziemnych to mamy problem z przeciekajacymi pieluszkami. Juz 4 rodzaje sprawdziłam jedne w 2 rozmiarach.... I bardzo często gdzieś przeleci. Sikut mały jest i tyle. No i jak nie budzi się na cyca to przez to że jest cały mokry[emoji6]
IMG_20191003_172218.jpeg
 
@Magda2791 O! Ostatnio myślałam co u Ciebie. Morfologia super się wam poprawiła! Myślę że teraz to kwestia chwili. Przypomnę, że ja zaszłam w ciążę przy morfologii męża 1%! Także jak mówi mój ginekolog wystarczy jeden porządny plemnik!

@Wiktorka88 hmmm... Radzimy sobie, chyba całkiem nieźle. Mały jest przecudowny i nie możemy uwierzyć, że stworzyliśmy taki cud[emoji7][emoji7][emoji7]
Ogólnie jest cudownie[emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Z problemów przyziemnych to mamy problem z przeciekajacymi pieluszkami. Juz 4 rodzaje sprawdziłam jedne w 2 rozmiarach.... I bardzo często gdzieś przeleci. Sikut mały jest i tyle. No i jak nie budzi się na cyca to przez to że jest cały mokry[emoji6]
Zobacz załącznik 1030124

A falbanki macie dobrze założone? Siurek w dół zawsze?
 
Dziewczyny, nie wiecie gdzie można załapać się na darmowe ktg? Mam do następnej wizyty chodzić 2x w tygodniu, a gdzie bym nie pytała słyszę spore ceny. Najchętniej bym to odpuściła, ale dobro dziecka itp...
 
Dziewczyny, nie wiecie gdzie można załapać się na darmowe ktg? Mam do następnej wizyty chodzić 2x w tygodniu, a gdzie bym nie pytała słyszę spore ceny. Najchętniej bym to odpuściła, ale dobro dziecka itp...
Idz na sor powiedz, ze czujesz cos slabiej ruchy. Tam zrobia od ręki. Bylam 2 razy, bo faktycznoe sie niepokoilam.
Jesli chodzi o 2x w tygodniu powinien zapewnic Ci to Twoj lekarz prowadzący.....
 
Tez tak uwazam. I ze nid ma co tego przyspieszac. Na dobrą sprawe dopiero od 6 mca powinno sie rozszerzac wiec sprobuje dzis zupke jak nie zechce to czekam az skonczy 6 miesiecy i wtedy bede kombinować.
Co dziecko to inaczej. Mojemu dzisiaj dałam pierwszy raz trochę kaszki ryżowej do mleka i łyżeczką mu podchodziło, trochę mu się jeszcze wylewało bo jezyk jeszcze nie ogarnia konsystencji ale nawet wiedział że trzeba przeżuwać. Nie był zdziwiony że ma coś gestego w buzi. Też coraz częściej chce jeść a jeszcze przestałam dawać pierś i już kończę karmienie:(:( bo musiałam wziąć zakazane lekarstwa. I jemu czegoś brakuje i mi.
 
reklama
Ja czekam do 6msca. Lekarze niestety mają jakąś przedpotopową wiedzę w większości przypadków jeśli chodzi o dietę :/ mi pediatra mówiła żeby od 4msca dawać mu próbować warzywka i owoce, ale totalnie olałam - jak już wybadali, że dzieciom do 6msca trzeba tylko mleka, to nie będę go uszczęśliwiać rozszerzaniem diety... potem jakby miał problemy brzuchowe, jak ja do tej pory, to nie darowałabym sobie... mi rozszerzali dietę najpierw warzywami, potem mięsem od 4msca z powodu niskiej hemoglobiny :/
Ja wiem czy przedpotopowa wiedza? Przychodzi moment że mleko nie wystarcza i nie da się czekać do końca 6 miesiąca. Zresztą nowe wytyczne mają duży zakres od 17-23 tygodnia rozszerzanie diety.
 
Do góry