reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Kamillaa ja tam tutaj widzę normalne dziecko. Wcale nie drobne :)
 

Załączniki

  • IMG-20191007-WA0000.jpg
    IMG-20191007-WA0000.jpg
    138,6 KB · Wyświetleń: 70
A ten alergolog to też pediatra? My wczoraj byliśmy u alergologa z podejrzeniem skazy, bo dziwna wysypkę ma młoda, a jednak to łojotokowe zapalenie, babka miała duuuza wiedzę na temat uczulenia na mleko, objawów, wyglądu kup itd., ale jest też pediatra może stąd szeroka wiedza?
Ta też jest pediatrą, ale u nas problem bardziej tkwi w brzuszku, kupach sama nie wiem
 
Poradzicie. Chcialam kupic krzeselko do karmienia kinderkraft, ale tez musze wymienic ukochany bujak na hustawke...
Znalazlam hustawke z blokada i tacka do karmienia adbor n1. Moze to jest dobre rozwiazanie na male mieszkanie ? Miala moze ktoras ?
 
Kamilka nie znam się ale może jak będziesz robić malutkiej badania to sprawdź jeszcze tarczycowe. Często dzieciaczki mające z tarczycą mają problemy z wzrostem lub wagą. Przynajmniej będziesz miała pewność że to nie to.
Malutka na tych zdjęciach zawsze jest uśmiechnięta [emoji7]

Wiktorka wow jaki Jasiu ma apetyt [emoji2956]

Malina silny Filipek. Jeszcze chwila a sam usiądzie i poczwarakuje [emoji7][emoji7]
 
Dzięki dziewczyny[emoji8] tak jak pisałam nie widzę zeby małej coś dolegalo, ona się ciągle smieje, uśmiecha, gada, piszczy, na brzuszku chętnie i długo lubi leżeć, więc raczej sporo siły ma. Nawet ostatnio mniej spi w dzień choć wcześniej była naczelnym spiochem.
Nie chce małej dokarmiac mm (swoją drogą raczej by się to nie udało bo ona ni cholery nie wypije z butelki...). W przyszłym miesiącu chce już zacząć rozszerzanie diety więc może jak już zacznie jesc to podgoni z waga.
Myślę ze to właśnie może być anemia i stąd to wszystko no ale zobaczymy w tygodniu po wynikach..
Mleka też nie mam jakoś mniej bo czuje ze piersi są prawie ciągle pełne.
Liczę jednak najbardziej na to ze Daga jest zwyczajnie drobna jak ja i tz czy nasi rodzice i tyle.

Taka ta moja kruszynka [emoji3590]Zobacz załącznik 1032598Zobacz załącznik 1032599
Kamila a może alergia przy niej też są słabe przyrosty ? Ale to musiałabyś mieć też inne objawy jak bóle brzucha, ulewania itd
 
reklama
Natasza na co wy chore ? Bo podczytalam Cię na staraczkach.
Matko, na co nie jesteśmy chore, najpierw 2 tygodnie przeziębienia, teraz skóra w krostkach (chyba łojotokowe zapalenie) + jelitowka, a dziś ja też czuje się jak kupa. Zośka właśnie zarzygała siebie, krzesełko i pół podłogi, a kup już zrobiła z 8. Macierzynstwo to najcięższa praca jaką miałam :o
 
Do góry