• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dziewczyny a mogę się Was też coś poradzić? Strasznie wypadają mi włosy... okropnie wręcz, wcześniej też mi trochę wypadały, ale tak normalnie, robiłam jakiś czas temu badania krwi i wszystko było ok, zastanawiam się (bo tak mi się obiło o uszy), czy to może być przez karmienie piersią?? Nie przypominam sobie, żebym tak miała przy starszych córkach...
Niestety miałam to samo po około 3 tyg po porodzie leciały garściami nic nie pomogło, minęło samo teraz karmię już 4 msc i włosy rewelacyjne nie są,ale garściami nie wylatują
 
reklama
Kurczę silny chłopak.. Moja skończyła 4 miesiące i nawet nie myśli o tym, żeby się przekręcać...jak Wasze doświadczenie w tym temacie?
Moja miała równo 4 miesiące i zaczęła się obracać dosłownie z dnia na dzień ale tym nie można się sugerować, niektórym dziewczynom dzieci później się obracały a większość już pełza, raczkuje, siedzi a moja nie. Dziwisz się jak np. za tydzień nagle zacznie się przekrecac
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry