reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
@martoosia04 piękna sesja, fajna będzie pamiątka.
@Misty29 współczuję zgagi, ale te ostatnie dni trzymają w napięciu. Korzystaj i odpoczywaj ile wlezie [emoji3]
U nas leci 4 tydzień [emoji6] mała zaczęła się już uśmiechać świadomie.
Liczba i Malina jak zdrówko?
IMG_20190708_103409_868.jpeg
IMG_20190708_103409_872.jpeg
20190707_152455.jpeg
 
A do mnie to blw nie przemawia. Ale tylko dlatego ze przeraża mnie ten bród. [emoji33][emoji33][emoji33] ja za bardzo cenie porządek jednak.
No ja teraz 2 razy dziennie z mopem latam, pranie co 2 dni, bo tez nienawidzę syfu, jak tylko okruszek mam na ziemi, to już mnie telepie. Ale BLW idzie nam rewelacyjnie i nie wyobrażam sobie innego karmienia, zresztą Pola pluje papkami.
U mnie by to nie przeszło. Majka do 7 miesiąca tylko cycek. Nic nie chciała. A potem się wszystkim dlawila. Dopiero koło 8,5 miesiąca zaczęła w miarę jeść ale to było zaraz przed tym jak zęby jej zaczęły wychodzic
Pola tylko 5 miesięcy na cycku [emoji1745] nie mialam.siły dalej walczyc, ale ciesze sie, że chociaż tyle się udało ;)
 
Wiecie co z tym karmieniem to tyle teorii. Moja koleżanka ma 3 dzieci, dwojce starszych rozszerzała diete po 6misiacu... Wieczne alergie, niejadki, nie chca nowych smakow, ostatnie po 4 i wszytko przeciwnie. To zalezy od dziecka.
moje coraz mniej pije mleka nie wiem dlaczego, jadla 150 teraz 90. Jesli tak bedzie dalej to tez zaczne po 4 miesiącu z czyms nowym. Po lyzeczce, nie zastepujac posilkow powinno byc ok.
Trzeba brac tez pod uwagę, ze dzieci nie sa wzorem matematycznym... Pytalam babci, mamy to sie szybko karmilo dzieci czyms innym niz mleko. Wszyscy zyjemy, jeden krócej drugi dluzej. I tak tez będzie z pokoleniem naszych dzieci.... Zbyt wiele czynnikow wplywa na zdrowie, mysle ze ciezko określić ktory ma największy wplyw.
 
Ja ponoc po czwartym miesiącu juz jadam kaszkę [emoji23] ale ja z tych wielkich dzieci (przy urodzeniu 4,5kg) i samo mleko mi nie wystarczało [emoji23]
 
reklama
Do góry