reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Igor też nie ma w planach się przekręcać chociaż zaczął się na bok przekręcać z parę dni temu, ale Igor jest z 32 tyg więc to też wszystko inaczej Miałam ci się pytać czy wy jesteście pod opieką neurologa ? Bo my nie, ale zastanawiam się czy nie iść sprawdzić czy wszystko w porządku [emoji848]
Tak chodzimy do neurologa. W wypisie ze szpitala powinnaś mieć zalecone wizyty kontrolne i skierowania od razu też nam dali.
 
Masz rację, wolałabym wiedzieć na czym stoję[emoji4] mam nadzieję, że dzisiaj już to ciśnienie nie wzrośnie.
Koniecznie lekarz albo ip. Dziewczyny dobrze radzą. Nie lekceważ, mnie lekarz uczulał że rosnące ciśnienie i złe samopoczucie to koniecznie ip bo można coś przegapić a istnieje ryzyko odklejenia łożyska
 
Chodzimy do fizjo nie ma ani napięcia ani asymetrii więc to nie to :/ nawet dziś mieliśmy wizytę
Edit chodzimy do dwóch różnych jeden prywatny, drugi na NFZ
Mój synek nie miał wcześniaczych objawów napięcia, odchylania głowy, zwijania się. 2 różne neurolog i lekarz rehabilitacji powiedzieli to samo że dopiero teraz rehabilitacja potrzebna, wcześniej było ok.
 
Tak chodzimy do neurologa. W wypisie ze szpitala powinnaś mieć zalecone wizyty kontrolne i skierowania od razu też nam dali.
Ja właśnie nie mam, może przez fakt, że Igor się urodził z 8 pkt i na intensywnej oprócz naturalnego problemu z oddychaniem nie miał innych problemów sama nie wiem [emoji848] mamy kontrolę neonatologiczna, USG główki, USG brzuszka, audiologa, okulistę (ale tutaj obserwacja już została zakończona pod kątem retinopatii) i to by było na tyle
 
Mój synek nie miał wcześniaczych objawów napięcia, odchylania głowy, zwijania się. 2 różne neurolog i lekarz rehabilitacji powiedzieli to samo że dopiero teraz rehabilitacja potrzebna, wcześniej było ok.
Mieliśmy fizjo i neonatologa w tym tyg nadal podtrzymują, że Igor nie potrzebuje rehabilitacji jedyne co to mamy ćwiczenia na asymetrię głowy bo uwielbia prawą stronę :) Igor ma 4 msc urodzeniowe a twój maluch ?
 
Koniecznie lekarz albo ip. Dziewczyny dobrze radzą. Nie lekceważ, mnie lekarz uczulał że rosnące ciśnienie i złe samopoczucie to koniecznie ip bo można coś przegapić a istnieje ryzyko odklejenia łożyska
Jestem już na oddziale, wczoraj lekarz kazał mi jechać na oddział :)
Badania mi zrobili ale jeszcze nic nie wiem co dalej ze mną :)
 
reklama
Do góry