reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Siedź w domu. Teraz lepiej nigdzie nie wychodzic. Ja bym nie pchała sie do żadnego labo.
Miałam to samo pisać, ale mówię będę zjechana [emoji85] ja mam gastroenterologa młodego 1 kwietnia długo czekałam na tą wizytę i o ile nie odwołają chciałabym iść, a przed tym muszę zrobić badania to zamierzam iść przed samym zamknięciem żeby tylko nie stać w kolejce [emoji33]
 
Siedź w domu. Teraz lepiej nigdzie nie wychodzic. Ja bym nie pchała sie do żadnego labo.
Predzej zarazę się jadąc do pracy niż w pustym labo. A chce wiedzieć czy jestem w ciazy czy nie a tym bardziej w takim czasie z tym wirusem. Jak beta będzie dodatnia to wezmę l4, bo w pracy mam bardzo dużo obcokrajowcow a i Polaków chorych, zakatarzonych. Niestety nie mam tej przyjemności by móc zostać w domu o tak sobie. ;)
 
reklama
Predzej zarazę się jadąc do pracy niż w pustym labo. A chce wiedzieć czy jestem w ciazy czy nie a tym bardziej w takim czasie z tym wirusem. Jak beta będzie dodatnia to wezmę l4, bo w pracy mam bardzo dużo obcokrajowcow a i Polaków chorych, zakatarzonych. Niestety nie mam tej przyjemności by móc zostać w domu o tak sobie. ;)
Ja bym zrobiła, raz będziesz spokojniejsza, nawet jeśli wyjdzie negatyw, dwa że zaraz mogą zamykać mniejsze laboratoria i będzie problem ze zrobieniem czegokolwiek.
 
Do góry