reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
U nas jest podobnie a najgorsze ze zlobek boje sie ze skończy sie ciągłymi chorobami i moim l4 w pracy..
Prędzej czy później będzie chorowało czy to w żłobku czy w przedszkolu,nic nie zrobię [emoji1745]
U Dagi wątpię, może pod koniec wakacji będzie te 9 kg [emoji1787]
Ona co prawda ostatnio nie je jakoś dużo i w ogóle bo najchętniej by chyba jadła tylko brokuły i mleko milion razy dziennie [emoji85] no ale to wina zębów ciągle [emoji2368]
Zresztą jak ona ma dużo ważyć jak jest ciągle w ruchu [emoji85]
Ja po dzisiejszym ważeniu też wątpię [emoji1751] 7310
 
Moja ma rok i 10 kg, nosi 86, chociaz widzę że niektóre ciasnawe, i raczej słyszę u lekarzy że jest duża więc 9 kg na rok to chyba całkiem dobra waga ;) zresztą widzę że u.mnie na wątku też ta waga 9-10 najczęstsza.
@martoosia04 wow z ta waga! Jest co nosić :-D Chwalę się: Zośka wystartowała pięknie z chodzeniem, idą też nam wszystkie 2 na raz, więc ślini się jak buldog.
 
Mój młody na 3,5mc miał 7kg a rodził się z 3420, obecnie nosi na luźno 74. Chyba rośnie mi gigant, ale wzrostu po mnie nie ma na pewno;)
 
Moja ma rok i 10 kg, nosi 86, chociaz widzę że niektóre ciasnawe, i raczej słyszę u lekarzy że jest duża więc 9 kg na rok to chyba całkiem dobra waga ;) zresztą widzę że u.mnie na wątku też ta waga 9-10 najczęstsza.
@martoosia04 wow z ta waga! Jest co nosić :-D Chwalę się: Zośka wystartowała pięknie z chodzeniem, idą też nam wszystkie 2 na raz, więc ślini się jak buldog.
Gratulacje dla Zosi ! :)
 
Igor aktualnie nosi 74, a ma 9 msc [emoji847]
Hubert ma prawie 5mscy i w niektóre 68 wejdzie, ale częściej ma już 74, jak muszę go ubijać w bodziaka to chowam ciuch do szafy. Ma kombinezon na zimę w rozm 68 i już nie wcisnę bąbla, musiałam kupować coś innego (już 3 odkąd się urodził). W ogóle te rozmiarowki jakieś dzikie. No i młody wiecznie ma za duże stopy na wszelkie polspiochy. Wzrost chyba będzie miał po tacie.
Wciąż ani myśli o obrotach na boki, z 5 razy z brzucha poleciał na plecy, raczej przypadkiem, ale załączyła mu się faza na "usiądę". No i ciągnie głowę do przodu, chwyta wszystko w zasięgu ręki łącznie z własną koszulką i wkurza się że nie wychodzi:p
 
reklama
U nas 2 jedynki na dole narazie.
A z tym jedzeniem, to ten mały co jest z dnia tego co Lilka wazy 13. Bywam tam i ona go strasznie przekarmia.(boi sie czy przypadkiem nie jest głodny). Także czasem chyba trzeba odmówić jedzenia co pół godziny.
Liczba nie zgodzę się z tobą. Nie wszystkie dzieci są przekarmione. Mój starszy też był na mm i jak miał roczek to 13kg miał i r.86/92. A jadł co 4-5h.
 
Do góry