reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Taka pogoda że u mnie w mieście dzis pełno spacerujących ludzi. Głównie 60+....
A najlepsze że takie starsze panie witają się buziakiem i stają na środku chodnika i nawijają jedna przez druga stojąc tak blisko siebie że tego nie ogarniam [emoji2356]
I żeby nie narażać siebie i ich sama nosa z domu nie wystawiam.
A już do głowy dostaje od tego siedzenia w domu. Czekam na dzień kiedy pogoda będzie beznadziejna. Wtedy spokojnie wyjdę choć na trochę bo nikt się nie będzie po ulicach kręcił [emoji849]

U mnie dziś po osiedlu kobiety z kijkami grupka szły [emoji849][emoji849][emoji849] szlag mnie trafia jak takie cos widzę! Na dupsku nie potrafi jedna z druga usiedzieć :/ a potem [emoji146] jedna z druga roznosi [emoji849]
 
reklama
Ostatnia edycja:
No nie sądzę... Taka pogoda jak teraz to nie jest ani na zimowa ani na taka cienka.. dlatego sie zastanawiam. I tak kupie JESZCZE jedna kurtke typowa cienka wiatrowke.

Oo kupilam taką.. wydaje sie byc fajna opcja 2w1
Igor dziś był w bluzie i kamizelce tylko, u nas było 16 stopni ;) szczerze powiedziawszy to on nie chodzi już od lutego w zimowym kombinezonie [emoji85]
Kurtka fajna :)))
IMG_20200317_144010376_HDR.jpeg
 
Igor dziś był w bluzie i kamizelce tylko, u nas było 16 stopni ;) szczerze powiedziawszy to on nie chodzi już od lutego w zimowym kombinezonie [emoji85]
Kurtka fajna :)))Zobacz załącznik 1093123
Kombinezonu uzylam kilka razy raptem .. tylko kurteczka ale jak mowie u nas kurtka nie jest jakas super gruba. Pogoda u was cudna :) ja mam w spacerowce zamontowany spiworek.. ake5 my od 2 tyg nie spacerujemy . Musze go zdemontować 🙈 Igorek wyglada slicznie!!
 
Kombinezonu uzylam kilka razy raptem .. tylko kurteczka ale jak mowie u nas kurtka nie jest jakas super gruba. Pogoda u was cudna :) ja mam w spacerowce zamontowany spiworek.. ake5 my od 2 tyg nie spacerujemy . Musze go zdemontować [emoji85] Igorek wyglada slicznie!!
Ja w sumie nie miałam zimowego tylko taki przejściowy z Pinokio bo mieliśmy śpiworek, ale był bardzo gruby więc też już jest zdemontowany chociaż u nas bodajże w niedzielę było tak zimno, że wsadziłam mu nogi w ten śpiwór, a na górze miał kurtkę wiosenną bo pizgało złem okropnie [emoji849] chociaż jak już kiedyś pisałam Igor jest raczej z tych zimnolubnych nie wiem po kim bo ja długo byłam zmarzlakiem [emoji85]
 
reklama
Samochód się chorowitkowi spodobał. Pierwsze posiedzenie z podnóżkami, ale szybko je wsunelismy i odpycha się sama :) Zobacz załącznik 1093326
Gdzie kupiłaś? Planujemy cos podobnego. Zrezygnowalam z pomyslu auta sterowanego.. to zabawka na chwile i zal wydac 600 czy 70pzl. Ja wiem ze nawet 5 latek mógłby jezdzic ale w pewnym momencie dzieci juz nie chcą.. obciach i te sprawy.

Super mała sobię radzi :)
 
Do góry