reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Zobacz załącznik 1141372

351 gram zdrowego synka [emoji14][emoji170] akrobata pozwijany w kulke [emoji28]

Zobacz załącznik 1141373
Gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Mi się pierwszy raz od baaaaro dawna udało młoda uśpić i ułożyć do wózka, normalnie święto jakieś [emoji28] oby się nie obudziła jak będę wózek znosić [emoji51]
IMG_20200630_133442.jpeg
 
Paulina ja kupiłam Jankowi najpierw jakieś z lasockiego, ale to były pełne buty. Ale nie dawało mi spokoju, pojechałam do sklepu gdzie mają Emelki i Bobuxy i ogólnie takie lepsze dla dziecka buty, no i niestety przepaść jeśli chodzi o jakość... Wyszłam z sandałami z Emela i Bobuxami z serii Xplorer. Patrz na zdjęciu jakie super mięciutkie, rewelacja po prostu jak dla mnie. Moim zdaniem nie ma co żydzić na butach dziecięcych w momencie kiedy mały człowiek uczy sie chodzić, bo od tego zależy jak sie nauczy i czy potem będzie dobra postawa. Za te dwie pary dałam łącznie 380zł. Janek też na razie chodzi tylko trzymając się czegoś lub z pchaczem :) Zobacz załącznik 1140876
Widziałam bobuxy na żywo i się nad nimi zastanawiam właśnie, ale zważając na ilość ciepłych dni nie ukrywam, że trochę mi szkoda kupować dwóch par [emoji85] muszę zobaczyć czy mam u siebie lokalnie taki sklep [emoji848] my do tej pory mieliśmy tylko adidasy do wózka, ale one się nie nadawaja do chodzenia
 
Bo buty dla naluszkow powinny miec miekka podeszwe ale zginac powinny sje w 3/4 buta nie w polowie. Uwierzcie mi ze idzie z lasockiego takie znalezc.. znalazlam jedne jedyne na caly sklep i to jeszcze ostatnie w rozmiarze 21.
No pewnie się da znaleźć, ale u mnie właśnie kiepsko i Igor jeszcze ma rozmiar 20 więc w ogóle jest mały wybór :/
 
reklama
Do góry