reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Kochane mialam dać znać jakby coś się zaczynalo, więc chyba powoli sie zaczyna. Leżę już na porodówce, trafilam ze skurczami, jedynie słabo z rozwarciem więc trochę to może potrwać. Tak czy siak trzymajcie kciuki zeby nastąpiło to bliżej niż dalej. Mam nadzieję ze jutro będę mogła się już pochwalić synkiem 😘
Trzymam mocno kciuki i czekam na foto w czapce ;D
 
reklama
Kochane mialam dać znać jakby coś się zaczynalo, więc chyba powoli sie zaczyna. Leżę już na porodówce, trafilam ze skurczami, jedynie słabo z rozwarciem więc trochę to może potrwać. Tak czy siak trzymajcie kciuki zeby nastąpiło to bliżej niż dalej. Mam nadzieję ze jutro będę mogła się już pochwalić synkiem 😘
Kochana 3mam mocno kciuki! Mam nadzieje ze sie rozkręci i jeszcze dzis będziesz tulić synka w ramionach.😍
 
Kochane mialam dać znać jakby coś się zaczynalo, więc chyba powoli sie zaczyna. Leżę już na porodówce, trafilam ze skurczami, jedynie słabo z rozwarciem więc trochę to może potrwać. Tak czy siak trzymajcie kciuki zeby nastąpiło to bliżej niż dalej. Mam nadzieję ze jutro będę mogła się już pochwalić synkiem [emoji8]
[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Niestety mój dziec się nie namyslil xD. Skurcze są tylko jeszcze za słabe (ja je po prostu czasem mocniej odczuwam bo mam dodatkowo skurcze z krzyża i dlatego wydają się mocniejsze niż są faktycznie. Juz sie boje co to będzie jak się rozchulaja. Szyjka od wczoraj rozwarla się tylko z 1,5 do 2 cm... Dzis mam chodzić, ćwiczyć i czekać, a nóż się samo jeszcze zacznie. Jak nie to pewnie jutro decyzja czy balonik czy oksy. Także czekamy dalej na rozwój wypadków.
Z plusow : moglam zjeść śniadanko dziś, a bylam juz taaaaka głodna xD
 
Bóle z krzyża współczuję, 2 porody z nimi. Koszmar co cię będę czarować, ciepły prysznic pomaga w największych skurczach i jak będziesz mieć z krzyża to kucaj, wstawaj tylko nie leż bo wtedy boli najbardziej. Dasz radę 💪💪
 
Moje dziecko jeszcze dzisiaj nie spało, bo ma nowe buty i całe dnie chodzi w kapeluszu haha
IMG_20201119_125428.jpg
 
Niestety mój dziec się nie namyslil xD. Skurcze są tylko jeszcze za słabe (ja je po prostu czasem mocniej odczuwam bo mam dodatkowo skurcze z krzyża i dlatego wydają się mocniejsze niż są faktycznie. Juz sie boje co to będzie jak się rozchulaja. Szyjka od wczoraj rozwarla się tylko z 1,5 do 2 cm... Dzis mam chodzić, ćwiczyć i czekać, a nóż się samo jeszcze zacznie. Jak nie to pewnie jutro decyzja czy balonik czy oksy. Także czekamy dalej na rozwój wypadków.
Z plusow : moglam zjeść śniadanko dziś, a bylam juz taaaaka głodna xD
Trzymam kciuki żeby kolega dobrowolnie się poddał [emoji14]
Moje dziecko jeszcze dzisiaj nie spało, bo ma nowe buty i całe dnie chodzi w kapeluszu haha Zobacz załącznik 1203618
To jest prawdziwa kobieta [emoji123] nowe buty, kapelusz i Panna jak się patrzy [emoji123]
 
O matko co za rodzina [emoji85] Paula ty się nie przejmuj nimi bo widać że tak pokręceni ludzie rzadko się zdarzają. Za te pieniążki kup coś małemu. Będą lepiej spożytkowane [emoji6][emoji11]
Zamówiłam, ale tym razem dla siebie [emoji85] no cóż [emoji1745] nigdy mnie nie zaprosili, a wymagają żebym przyjeżdżała sami nie wiedzą jak się mają [emoji85]
 
reklama
Do góry