reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Super [emoji2]
Zazdroszczę bo mam wrażenie że u nas ten etap nigdy nie nastąpi [emoji52]
Mam podobnie ale z Julka tez tak było i sama nas zaskoczyła jak obudzila się któregos ranka i krzyknela.. " Tata siku". Od tego czasu pampers zdjęty, ona miała ogrom frajdy a my ulge ze tak latwo poszlo.
 
Też tak myślałam, córka oduczyła się jak miała 1.5 roku w 3 dni, a Jasiek no koszmar. Teraz też czasami się posika, ale od 2 tyg bez pieluchy.
No to u mnie było podobnie bo starszy też szybko załapał, tydzień i byl całkiem odpieluchowany przed 2urodzinami, a Daga no nie chce ani nocnika ani nakładki [emoji2368]
 
Ale cisza dziewczyny. Takie zapracowane? Czy urwisy dają popalić 😁😁
U nas po swietach spoko.. maly jakby na zlosc w swieta wstawal nam o 7.00 i o 13 byl tak spiacy ze nie mogliśmy posiedziec u rodzicow. Za to jak sie tylko swieta skonczyly spi znow do 10 dzis nawet do 10.30 i musialam go sama obudzic bo spalby pewnie do 11. Pogoda fatalna.. jak nie deszcz, to wichury i śnieg.
Wiosno gdzie jestes?!
 
100 lat Lilciu [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Torcik super. W rancie robiłaś?

U nas po staremu więc nie ma co pisać. dzisiaj takiego nerwa przez to przedłużenie obostrzeń że głowa mała. W tym chorym kraju Nie wiadomo czy dzieci wrócą jeszcze do szkoły czy przedszkoli [emoji36]
Dziękuję, tak w rancie. Bez porównania ;)
 
Ale cisza dziewczyny. Takie zapracowane? Czy urwisy dają popalić [emoji16][emoji16]
U nas po swietach spoko.. maly jakby na zlosc w swieta wstawal nam o 7.00 i o 13 byl tak spiacy ze nie mogliśmy posiedziec u rodzicow. Za to jak sie tylko swieta skonczyly spi znow do 10 dzis nawet do 10.30 i musialam go sama obudzic bo spalby pewnie do 11. Pogoda fatalna.. jak nie deszcz, to wichury i śnieg.
Wiosno gdzie jestes?!

Do której śpi? [emoji1787][emoji1787]Teraz to mnie zagięłaś [emoji2960]
U nas też co chwilę niby świeci słońce a śnieg napierdziela [emoji849]
100 lat Lilciu [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Torcik super. W rancie robiłaś?

U nas po staremu więc nie ma co pisać. dzisiaj takiego nerwa przez to przedłużenie obostrzeń że głowa mała. W tym chorym kraju Nie wiadomo czy dzieci wrócą jeszcze do szkoły czy przedszkoli [emoji36]

Jak dziś przedłużyli to myślę że przedłuża aż do czasu po majówce.... Jak tak sobie pomyślę to te moje dziecko więcej w tym przedszkolu nie było niż było, świetny początek edukacji szkolnej nie ma co.. A od września będzie pewnie podobnie [emoji849]
 
100 lat Lilciu [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Torcik super. W rancie robiłaś?

U nas po staremu więc nie ma co pisać. dzisiaj takiego nerwa przez to przedłużenie obostrzeń że głowa mała. W tym chorym kraju Nie wiadomo czy dzieci wrócą jeszcze do szkoły czy przedszkoli [emoji36]
Ja łapie sie na tym ze zastanawiam sie do ktorej klasy Julka chodzi.. jestem w szoku ze zaraz wakacje i będzie 7 klasa.. 6 przeleciała na zdalnym.. a 5ta w polowie.. brak mi słów.
 
reklama
Do góry