reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Hej hej ale tu wątek ucichł ostatnimi czasy, co tam dziewczyny słychać? [emoji846]
U nas w sumie cisza i spokoj. Nasze dni ostatnio wygladaja monotonnie tak samo.. troche w ogrodzie . Basen, piaskownica ..jakis spacerek i nadal mlody ma drzemki po 3h.
Ogolem wszystko ok. Z Julka mielismy ostatnio trochę problemów..
Ja tez cos nie do konca zdrowotnie.. nie wiem czy to zbieg okoliczności.. czy moze miec jakis zwiazek z biochemiczna.
Ale tak mi puchna stopy że w buty sie nie mieszcze.
 
U nas w sumie cisza i spokoj. Nasze dni ostatnio wygladaja monotonnie tak samo.. troche w ogrodzie . Basen, piaskownica ..jakis spacerek i nadal mlody ma drzemki po 3h.
Ogolem wszystko ok. Z Julka mielismy ostatnio trochę problemów..
Ja tez cos nie do konca zdrowotnie.. nie wiem czy to zbieg okoliczności.. czy moze miec jakis zwiazek z biochemiczna.
Ale tak mi puchna stopy że w buty sie nie mieszcze.
Co tam się z córcią działo?
Ehh mam wrażenie że ta biochemiczna cie podłamała dość mocno.. [emoji52]Trzymaj się..

Czy ty napisałaś 3h drzemki? Ale ci się dziecko udało [emoji38] ja dziś liczyłam że padnie choć na 10min no bo wstała wcześniej niż zwykle bo o 4 ale gdzie tam, wszystko tak interesujące że nie ma mowy o spaniu, teraz właśnie roznosi kolejna kolorowankę brata [emoji38]


@liczba a co u was?
 
Co tam się z córcią działo?
Ehh mam wrażenie że ta biochemiczna cie podłamała dość mocno.. [emoji52]Trzymaj się..

Czy ty napisałaś 3h drzemki? Ale ci się dziecko udało [emoji38] ja dziś liczyłam że padnie choć na 10min no bo wstała wcześniej niż zwykle bo o 4 ale gdzie tam, wszystko tak interesujące że nie ma mowy o spaniu, teraz właśnie roznosi kolejna kolorowankę brata [emoji38]


@liczba a co u was?
Hej :) my jesteśmy u mojej mamy :) pozbyliśmy się smoczka i butli. Poszło bezproblemowo. Gorzej jest z pampersem.. Ja tutaj mogę je istniec. Ma 3 babcie :D Odpoczywam, chociaż ogólnie dużo się ostatnio działo wiec mam o czym myslec. Może jakoś się wszystko pouklada. Pozdrawiam Dziewczyny ;)
IMG_20210609_172325.jpg
IMG_20210608_182315.jpg
IMG_20210608_180000.jpg
IMG_20210608_123531.jpg
 
Hej :) my jesteśmy u mojej mamy :) pozbyliśmy się smoczka i butli. Poszło bezproblemowo. Gorzej jest z pampersem.. Ja tutaj mogę je istniec. Ma 3 babcie :D Odpoczywam, chociaż ogólnie dużo się ostatnio działo wiec mam o czym myslec. Może jakoś się wszystko pouklada. Pozdrawiam Dziewczyny ;) Zobacz załącznik 1281468Zobacz załącznik 1281469Zobacz załącznik 1281470Zobacz załącznik 1281472
Drugie zdjęcie jest cudne [emoji7][emoji3]
Odpoczywaj, korzystaj póki możesz [emoji3]
 
reklama
Do góry