reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej dziewczyny o tam u was słychać? @liczba @Maliina @Ann89 i pozostałe dziewczyny? Odezwijcie się :)
Hej, dziękuję za pamięć :) my jesteśmy aktualnie same.. mąż wyjechał na miesiąc. Z psem bywa ciezko, ale Lilianka już mówi jak stary chłop ;D ma swoje humorki, walczymy z histeria, jest coraz lepiej. Tłumaczenie działa cuda. A co u Was ?
IMG_20210717_172933.jpg
IMG_20210627_111022.jpg
 
reklama
Cześć kobitki,
dawno nas nie było 😛 żyjemy jakby co 😆. Mój mały kawaler skończył wczoraj 8 miesięcy i od 1,5 miesiąca nieźle daje nam popalić bo raczkuje i wstaje wszędzie jak szalony. Do tego turbo ząbkowanie (idzie nam multum zębów jednocześnie także bywa hardcore'owo ... Obecnie na tapecie dwie górne jedynki, dwie górne dwójki i dwie dolne trójki i chyba dolna dwójka ... A mamy już dolne jedynki i jedna dolna dwójke (wyszły w 2 tygodnie 🤨). 1 sierpnia jeszcze szykują nam się chrzciny i zaczyna powoli czuć powiew stresu na karku xD.

A co tam u Was?
pozdrawiamy wraz z Kacperito :)
IMG_20210722_151234_218.jpg
 
Hej, dziękuję za pamięć :) my jesteśmy aktualnie same.. mąż wyjechał na miesiąc. Z psem bywa ciezko, ale Lilianka już mówi jak stary chłop ;D ma swoje humorki, walczymy z histeria, jest coraz lepiej. Tłumaczenie działa cuda. A co u Was ? Zobacz załącznik 1297579Zobacz załącznik 1297581
Fajnie ze nawija [emoji846] u nas jakieś małe postępy bo coraz częściej jakieś zdania tworzy z tego co już zna ale mało kiedy nowych słówek jej przybywa jeszcze.. A histeria na tym etapie to chyba norma [emoji85]
A mąż gdzie, poligon?
Idzie jej jazda na tej hulajnodze? [emoji16]
Cześć kobitki,
dawno nas nie było [emoji14] żyjemy jakby co [emoji38]. Mój mały kawaler skończył wczoraj 8 miesięcy i od 1,5 miesiąca nieźle daje nam popalić bo raczkuje i wstaje wszędzie jak szalony. Do tego turbo ząbkowanie (idzie nam multum zębów jednocześnie także bywa hardcore'owo ... Obecnie na tapecie dwie górne jedynki, dwie górne dwójki i dwie dolne trójki i chyba dolna dwójka ... A mamy już dolne jedynki i jedna dolna dwójke (wyszły w 2 tygodnie [emoji2955]). 1 sierpnia jeszcze szykują nam się chrzciny i zaczyna powoli czuć powiew stresu na karku xD.

A co tam u Was?
pozdrawiamy wraz z Kacperito :)
Zobacz załącznik 1297643
Ooo jaki kawaler [emoji3590]armagedon zębowy [emoji85]współczuję [emoji55]
 
My zbieramy siły przed wrześniem [emoji28][emoji1787]Daga to taki mały łobuz, wszędzie jej pełno, uwielbia siedzieć w basenie i ganiac za motylami [emoji28] zakończyłyśmy miesiąc temu kp i chyba dzięki temu zaczęła przesypiać nocki bez pobudek.
 
Ostatnia edycja:
My zbieramy siły przed wrześniem [emoji28][emoji1787]Daga to taki mały łobuz, wszędzie jej pełno, uwielbia siedzieć w basenie i ganiac za motylami [emoji28] zakończyłyśmy miesiąc temu kp i chyba dzięki temu zaczęła przesypiać nocki bez pobudek.
Pisz mi tu Kochana jak ją odstawiłaś?? [emoji120]
Szymek jutro kończy 22 miesiące. Nie przespał ani jednej nocy. W dzień nie karmimy się już 2 miesiące ale na wieczór tłumaczenia nie skutkują.... Płacze i mówi "chce cycy bardzo, proszę" i tak to powtarza szlochając. A ja jestem miękka i mi go szkoda no i w nocy jak mu nie dam to też ryk... A ja nie mam siły.. praca, niewyspanie i nie chce mi się z nim "boksować" wieczorem i w nocy...
Będę go karmić do 18[emoji24][emoji12]
 
Fajnie ze nawija [emoji846] u nas jakieś małe postępy bo coraz częściej jakieś zdania tworzy z tego co już zna ale mało kiedy nowych słówek jej przybywa jeszcze.. A histeria na tym etapie to chyba norma [emoji85]
A mąż gdzie, poligon?
Idzie jej jazda na tej hulajnodze? [emoji16]Ooo jaki kawaler [emoji3590]armagedon zębowy [emoji85]współczuję [emoji55]
Tak, poligon. Na hulajnodze śmiga, muszę.kupic wreszcie kask, bo zaczęła szybko. Nadal nie potrafi skręcać :p
 
Pisz mi tu Kochana jak ją odstawiłaś?? [emoji120]
Szymek jutro kończy 22 miesiące. Nie przespał ani jednej nocy. W dzień nie karmimy się już 2 miesiące ale na wieczór tłumaczenia nie skutkują.... Płacze i mówi "chce cycy bardzo, proszę" i tak to powtarza szlochając. A ja jestem miękka i mi go szkoda no i w nocy jak mu nie dam to też ryk... A ja nie mam siły.. praca, niewyspanie i nie chce mi się z nim "boksować" wieczorem i w nocy...
Będę go karmić do 18[emoji24][emoji12]
Akurat ja nie miałam wyboru i musiałam odstawić z dnia na dzień ze względu na leki których nie mogłam przy kp.
Daga też piła już tylko na wieczór i w nocy i bałam się że będzie masakra i w sumie nie oszukujmy się pierwsze nocki to dramat z budzeniem co chwila i szukaniem cycy [emoji85] ale na szczęście dość szybko się uspokoic dawała i zasypiała znów ale było tych pobudek trochę... Ale każda następna noc była lepsza. Pomagały nam takie ciche kołysanki w jej jednej zabawce [emoji85]jak się budziła to musiałam włączyć, głaskałam po pleckach i chociaż się nie spodziewałam to to działa [emoji16]Nie wiem czy gdybym nie miała tej świadomości że nie mogę dać cycka dla świętego spokoju to bym to wytrwała, pewnie bym się szybko poddała bo zawsze chciałam czekać na samoodstawienie... No ale po tych 3 czy 4 nockach już było super, teraz zasypia różnie - jeśli śpi w dzień to koło 22 a jak nie to koło 20 i śpi bez budzenia do 7 - 8.
 
U nas spoko. Bylismy tydzien nad morzem w Pobierowie. Maly mial troche kryzys po 2 dniach.. na poczatku idealne dziecko ale pozniej nudzil sie jak bylismy w domku i wybieral sie do sasiadow na przeszpiegi 😂
Ogółem bylo super zupelnie inaczej niz rok temu gdzie przeszlismy z nim pieklo na plazy. Tak teraz piasek i woda to najwieksi przyjaciele. Planujemy jeszcze wyskok na 3 dni do Międzyzdrojów.
A tak to wszystko po staremu. Mieliśmy bilans 2 latka troszke po fakcie maly wagowo miedzy 50 a 75 centylem.. wzrostowo 90centyl. Mało mówi ale sluch ma poprawny wiec mozliwe ze albo jest leń albo cos sie dzieje. Powiedzieli mi zeby jeszcze zaczekać skoro starszak tez na 3 lata zaczela mowic. Filip mnóstwo mowi po swojemu. Buzia mu sie nie zamyka no ale brzmi to troche jak chinski czy japoński.
Na szczęście wszyscy zdrowi bez zadnych przygód.

Domek znaleźliśmy super. Duzo miejsca dla naszej 4. Na dole salon i u gory 2 sypialnie w dodatku z opcja bonu turystycznego.
IMG_20210717_225301.jpg

Hitem okazala sie przejażdżka Nadmorską Koleją Wąskotorową z Trzesacza do Pogorzelicy. Cała godzine dziecko zafascynowane.
IMG_20210726_150824.jpg

Kolejnym super pomyslem byly dmuchance
received_1928376840669470.jpeg

No i Mój Julson w swoich rozjasnionych pasemkach 😋 starego zakrywam bo by się wściekł hehe
IMG_20210726_151133.jpg

A najlepsze jest to ze z plazy nie mam zadnego zdjecia 😂
 
Tak, poligon. Na hulajnodze śmiga, muszę.kupic wreszcie kask, bo zaczęła szybko. Nadal nie potrafi skręcać :p
Moja też jeszcze nie umie skręcać, ale radzi sobie po swojemu. Zatrzymuje się, obraca hulajkę w inną stronę i wio dalej [emoji23]
A co tam z psiurkiem się dzieje? Do mamy na wakacje nie jedziesz skoro taty nie ma? Zawsze razem raźniej
Pisz mi tu Kochana jak ją odstawiłaś?? [emoji120]
Szymek jutro kończy 22 miesiące. Nie przespał ani jednej nocy. W dzień nie karmimy się już 2 miesiące ale na wieczór tłumaczenia nie skutkują.... Płacze i mówi "chce cycy bardzo, proszę" i tak to powtarza szlochając. A ja jestem miękka i mi go szkoda no i w nocy jak mu nie dam to też ryk... A ja nie mam siły.. praca, niewyspanie i nie chce mi się z nim "boksować" wieczorem i w nocy...
Będę go karmić do 18[emoji24][emoji12]
My zbieramy siły przed wrześniem [emoji28][emoji1787]Daga to taki mały łobuz, wszędzie jej pełno, uwielbia siedzieć w basenie i ganiac za motylami [emoji28] zakończyłyśmy miesiąc temu kp i chyba dzięki temu zaczęła przesypiać nocki bez pobudek.
Ja to was dziewczyny podziwiam że tak długo wytrwałyście z kp. Jak rok temu odstawiłam i młoda przeszła na mm i co, dalej w nocy 1 pobudka ,[emoji23]

@Maliina super że urlop się udał. i Fifi jzadowolony.
U nas z mową też jakoś nie rewelacyjnie. Już wiecej słówek łapie, ale zdania to tylko mam daj [emoji23]
Jakbyś mogła to daj namiar na te domki. I ile placiliscie? My tez chcieliśmy jechać, tyle że bardzo późno się zdecydowaliśmy że jedziemy jednak na wakacje ( tylko lipiec M. Ma taki luźniejszy od pracy, ale i tak trudno było wyrwać ten tydzień, bo pracownicy też na urlopach) i gdzie nie zadzwoniliśmy tam wszystko zajęte. Więc jesteśmy w Zakopanym [emoji23] oczywiście nie obyło się bez przygód, 15km przed Zakopcem mieliśmy stłuczkę. Na szczęście nie jakaś mega poważną i nic nam nie jest [emoji85]
 
reklama
Cześć kobitki,
dawno nas nie było [emoji14] żyjemy jakby co [emoji38]. Mój mały kawaler skończył wczoraj 8 miesięcy i od 1,5 miesiąca nieźle daje nam popalić bo raczkuje i wstaje wszędzie jak szalony. Do tego turbo ząbkowanie (idzie nam multum zębów jednocześnie także bywa hardcore'owo ... Obecnie na tapecie dwie górne jedynki, dwie górne dwójki i dwie dolne trójki i chyba dolna dwójka ... A mamy już dolne jedynki i jedna dolna dwójke (wyszły w 2 tygodnie [emoji2955]). 1 sierpnia jeszcze szykują nam się chrzciny i zaczyna powoli czuć powiew stresu na karku xD.

A co tam u Was?
pozdrawiamy wraz z Kacperito :)
Zobacz załącznik 1297643
Hej Kacperku [emoji8] jaki przystojniak i jaki szybki [emoji7] zębów współczuję. Ciesze się że to w większości już za mną. Jeszcze nauka nocnika i będę się czuła spełniona [emoji23]
 
Do góry