reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Bardzo mi przykro ale cieszę się że tak szybko udało sie ponownie zajść w ciążę i że teraz wszystko sie zgadza. Oby do konca. Na kiedy tp?

Na szczęście mam od wczoraj @. 86 dc i 51 opóźnienia..

Aktualizacja Filipa, który swym porodem dostarczył ogrom wrażeń 😅
Zobacz załącznik 1342283
rany, ile spóźnienia. Miałam takie cykle przed pierwsza ciąża, ale miałam PCOS, IO i Hashimoto nieleczone.
Rany jak Filip urósł 😍 kawaler prawdziwy. Termin z USG mam na 7.06, z OM 11.06. Adę urodziłam 14.06, więc idealnie się pokrywa 😁
 
reklama
@Anolik to ty Ilona? Zmieniłaś nick? Gratulacje [emoji7]

Ja już powoli sie otrzasnelam z szoku, chociaż dalej to do mnie nie dochodzi. Strasznie się boje tego co przyniesie przyszłość. Jestem po 3 CC, w tym chorym kraju. Po tym co przeszłam w ciąży z Zuzią obawiam się tego wszystkiego. I kolejne 2 lata siedzenia w domu z dziećmi mnie przeraża [emoji17] ale mleko się rozlało i trzeba wziąć to na klatę...

Malina jasne myślałam nad spiralą ale schodziło mi zapisanie się go ginekologa. I jest efekt [emoji85]
 
@Anolik to ty Ilona? Zmieniłaś nick? Gratulacje [emoji7]

Ja już powoli sie otrzasnelam z szoku, chociaż dalej to do mnie nie dochodzi. Strasznie się boje tego co przyniesie przyszłość. Jestem po 3 CC, w tym chorym kraju. Po tym co przeszłam w ciąży z Zuzią obawiam się tego wszystkiego. I kolejne 2 lata siedzenia w domu z dziećmi mnie przeraża [emoji17] ale mleko się rozlało i trzeba wziąć to na klatę...

Malina jasne myślałam nad spiralą ale schodziło mi zapisanie się go ginekologa. I jest efekt [emoji85]
kochana bedzie dobrze. Dzieci to cud. Pamietasz ile staran calkiem niedawno wlozylysmy by je miec? a tu sytuacja się odwrocila. wesola rodzinka z was bedzie. ja wiem ze komfort psychiczny dla mamy jest wazny. ale moze sproboj po roku poslac i najmlodsze malenstwo do zlobka.?
 
@Anolik to ty Ilona? Zmieniłaś nick? Gratulacje [emoji7]

Ja już powoli sie otrzasnelam z szoku, chociaż dalej to do mnie nie dochodzi. Strasznie się boje tego co przyniesie przyszłość. Jestem po 3 CC, w tym chorym kraju. Po tym co przeszłam w ciąży z Zuzią obawiam się tego wszystkiego. I kolejne 2 lata siedzenia w domu z dziećmi mnie przeraża [emoji17] ale mleko się rozlało i trzeba wziąć to na klatę...

Malina jasne myślałam nad spiralą ale schodziło mi zapisanie się go ginekologa. I jest efekt [emoji85]
tak, to ja. Jejku zapomniałam napisać, że zmieniłam nick 🙈ale mnie skojarzylyscie. Trzymam mocno kciuki. Po pierwszej wizycie u ginekologa na pewno Ci się trochę rozjaśni w głowie. Twoja córcia już dwa latka skończyła?
 
Ann Tobie również gratulacje ☺️ nic się nie martw dasz radę. A potem sama wiesz, dzieci tak szybko rosną że przeleci ten czas i dobrze się nawet nie obejrzysz a już będziesz wraca znów do pracy (mimo że teraz wydaje się to wiecznością). Dużo dużo zdrówka teraz.
 
Hej dziewczyny :) rzadko tu zaglądam, ale pamiętam o Was :)) Gratuluje ciąż 😍 @Ann89 na pewno sobie poradzisz :* ja czekam na styczniowy okres 🙈 musiałam wziąć tabletkę po, ale sytuacja miała miejsce w okolicach owulacji więc mam obawy 🙈 ale pewnie tak jak i ty musiałabym sobie poradzić :) jak się czujesz ? Jak wasze maluszki ? :* Igcio od września do przedszkola, a dopiero co go rodziłam, ma 2,5 roku i nadal słabo z mową, w styczniu mamy kolejną wizytę u logopedy, mówi np tata nie ma cici (kotka), ale jak słyszę jak dzieci w jego wieku mówią wierszyki to jednak trochę odstaje od rówieśników, a jak to jest /było u Waszych dzieci ?
 
reklama
Do góry