reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dziewczyny co za problem, raz dwa bierta chłopów w obroty i już [emoji1]
U nas już starań nie będzie (w najbliższym czasie bo "nigdy nie mów nigdy") ale w obroty chłopa biorę bez przerwy. A jak już jest sytuacja że szansa na ciąże jest to panikuje, że właśnie taka sytuacja zaistniała. ;) Pod kątem zdrowotnym (fizycznie i psychicznie) nie powinniśmy w tej chwili się naturalnie starać o dziecko a na drugie już się pogodziłam i nadrabiam stracony czas, inwestuje w siebie. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U nas Jasiek kończy 3 lata za tydzień. Fajny chłopak z niego, dużo gada z tym problemów nie ma, odpieluchowany od roku, chodzi do przedszkola też już rok. Jakoś mu łatwo wszystko przychodzi , a może to zasługa starszej siostry. Nie wiem. Ja oddycham bo w końcu chodzę do pracy i mam czas dla siebie. Od miesiąca śpi u siebie w pokoju chociaż często woła mnie w nocy i śpimy w jego łóżku we dwoje 😂 spiralę mam już od 2.5 roku i na pewno założę następna,bboje się właśnie wpadki. Ale wam dziewczyny bardzo gratuluję, duża rodzina to fajna sprawa, będzie wesoło i na pewno sobie poradzicie. Mallina też bym poszła do logopedy bo faktycznie powinien już dużo więcej mówić, może to tylko problem z wedzidełkiem ?
 
Cześć dziewczyny! Czy mogłybyście mi polecić witaminę b12 metylowana z najlepszym składem ? Bo mam zapisana w dawcę 1000ug z Swansona, ale tam jest dodatkowo kwas foliowy, a kwas mam już osobno w dawce 800ug. Oprocz Swansona, jaka inna polecacie ? Jarrow? Now? Biocaps? Aliness?
(Mam mutacje w genie Mthfr).
 
Do góry