reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Hej dziewczyny!
Witam się w 25dc, tak jak czułam raczej nie zdążę zatestować;) dzisiaj temperatura poleciała na łeb na szyję.... Więc czekam na @ , która przyjdzie pewnie jutro albo pojutrze. No trudno;)

@Baffi26 pewnie, że pamiętamy :tak: fajnie że wróciłaś no i owocnych starań :)
 
reklama
oooo :) ze tak spytam ile masz lat? jak po studiach to moze jest cien szansy ze sie chociaz kojarzymy z widzenia?
Tzn u nas pogmatwana sprawa bo mieszkaliśmy cały czas w okolicach (no 30km) od Międzyrzecza, w międzyczasie poszłam na studia i rodzice w tym czasie przeprowadzili się do Międzyrzecza :-) mam 27 lat, dlatego podejrzewam że się nie znamy bo od czasu gdy rodzice zamieszkali w Międzyrzeczu bywam tam tylko weekendowo, nawet szkół tam nie kończyłam :-)
Ale lubię tam jeździć i czuje się jakbym tam mieszkała całe życie :-)
 
Hej wszystkim, długo mnie nie było, bo zrobiłam sobie wyjazd nad morze wolny od forum i myślenia o staraniach [emoji16]

Dziś 12dc, od wczoraj działamy, a dziś wizyta u lekarza od niepłodności, zobaczymy co powie [emoji16]
 
Tzn u nas pogmatwana sprawa bo mieszkaliśmy cały czas w okolicach (no 30km) od Międzyrzecza, w międzyczasie poszłam na studia i rodzice w tym czasie przeprowadzili się do Międzyrzecza :-) mam 27 lat, dlatego podejrzewam że się nie znamy bo od czasu gdy rodzice zamieszkali w Międzyrzeczu bywam tam tylko weekendowo, nawet szkół tam nie kończyłam :-)
Ale lubię tam jeździć i czuje się jakbym tam mieszkała całe życie :-)
No to faktycznie mozliwe ze sie nawet nigdzie nie minelysmy. Ja jestem 3 lata starsza wiec gdybysmy konczyly te same szkoly bylaby szansa;p
 
Dziewczyny, które poroniły... po jakim czasie od zabiegu dostalyscie pierwsza @ ? U mnie dzisiaj 29dc od zabiegu, a od krwawienia po zabiegu 19 dzień.
(Wiem, ze do 6 tygodni się czeka) ale ostatnio pobolewal mnie brzuch, nawet zauważyłam taki jasno różowy śluz i myślałam ze przyjdzie @ a jednak narazie cisza.
Dostalam rowno po 4 tygodniach.
 
Dziewczyny, które poroniły... po jakim czasie od zabiegu dostalyscie pierwsza @ ? U mnie dzisiaj 29dc od zabiegu, a od krwawienia po zabiegu 19 dzień.
(Wiem, ze do 6 tygodni się czeka) ale ostatnio pobolewal mnie brzuch, nawet zauważyłam taki jasno różowy śluz i myślałam ze przyjdzie @ a jednak narazie cisza.
Ja też długo czekałam na @, ponad 1,5 miesiąca

I po urlopie, dzisiaj do pracy trzeba iść [emoji29] dzisiaj 20dc, +/- 10dni do @. Objawów brak
 
Daga ty nasza chodząca encyklopedio medyczna [emoji6] witamina C w formie leku ? I jaką bezpieczna dawkę mogę kupić mężowi ? Ma wieczny problem z pękającymi naczynkami w oku, ale dziś to dosłownie ma jakiś mikro wylew normalnie czerwona plamka, do okulisty dostać się do nas nawet prywatnie graniczy z cudem więc muszę coś sama zadziałać, a może są jakieś krople obkurczające bez recepty ? Był kiedyś u okulisty, oprócz niewielkiej wady (ma okulary), wszystko super ;)
Wiec jesli chodzi o witamine c w formie leku, to ja bym dała Monovitan 200mg z Tevy. Można brac nawet do 5 tabletek dziennie. Wszystkie inne witaminy C fortr, czyli w dawce 1000mg w jednej tabletce to suple.
Jeśli jednak chodzi o pekajace naczynka w oku, to okulisci najszczesciej zalecają jednak Rutino-scorbin (bez myslnika, ale dałam, zeby nazwy nie zamazali;), bo to tez lek, ktory w swoim składzie ma witamine C i rutozyd- ktory wlasnie polepsza szczelnosc naczynek, wiec w przypadku Twojego męża skuoilabym sie na Rutiboscorbinie ;)
 
Ja też widzę. Choć nie jestem pewna czy wygląda mi to na kreskę testową czy na jakąś ryskę. Czekam na kolejne testy i zdjęcia! Czuję, że tym razem się udało! :)



Popieram, cieszę się, że na marcówkach skończyło się "betowanie", bo codziennie czytałam posty typu "Jezu, jezu, zaraz zejdę ze stresu".

@Jotka_Szczotka @Velvetka co tam u Was? Wołam do tablicy! :)
Dużo pracy, brak czasu n wszystko, czyli stara bida.
 
reklama
Do góry